«Поки ми ходимо у масках, у нас під носом може бути екологічна катастрофа»: лучанка про сміття в заповіднику

1
0
«Поки ми ходимо у масках, у нас під носом може бути екологічна катастрофа»: лучанка про сміття в заповіднику
Лучанка розповіла, як луцький заповідник потопає у смітті, і нікому нема до того діла.

Про це пише у фейсбуці Вікторія Кашаюк.

Авторка пише, що працівники КП "Луцьккомунтранс" негідно виконують свої обов’язки і грубіянять мешканцям міста. Розповідає, що на її очах викинули частину сміття з баку на траву біля оглядового майданчика міста. На питання з цього приводу, відповіли: "Це "винна" Луцька міська рада, що тримає тут "смітник", ми "таке" сміття не возимо. Кажіть їм, щоб забрали смітник".

Жінка обурюється, що робітники Луцькспецкомунтрансу ніколи не тримають в руках лопати і не прибирають того сміття, що висипається. Машина (яка раз в пів року забирає гілля) також цього не бере, лише велике гілля (розміром в пів дерева).

Авторка допису розповіла, що троє комунальників нагримали на неї через притензії, мовляв її земля он там – "за забором".

"Люди, це наша квітуча Україна, чи це Україна з "бидломасою" в центрі Луцька біля історичної і рекреаційної територій? Та тут не тільки коронавірус, тут що завгодно заведеться І вже було, що повзало різне, і аж до будинків. Усе сміття летить на схили Стиру, які вкрай загажені (між мостом і житловим комплексом Луцька Рів’єра на вулиці Ковельській, і біля житлового комплексу Супернова зі сторони Гнідави). Поки ми ходимо у масках, у нас під носом може бути екологічна катастрофа", – висловлює обурення лучанка.

За її словами, місцеві мешканці неодноразово зверталися з цього приводу до міської влади: до депутатів, в управління туризму і промоції, до нардепа від Луцька.

"Який європейський Луцьк? Який туризм і історичні принади на помийці? Ми та окремі інші місцеві мешканці тут часом прибираємо, Руслан Кашаюк (учасник АТО) з поламаним хребтом перед операцією вибив сходи вниз до заплави Стиру. Ми завжди будемо діяти (Руслан тут з поламаним хребтом і пожежу гасив), але ж є речі, які потребують втручання і вирішення Луцької міської ради", – наголошує пані Вікторія у своєму дописі-зверненні.

На продовження теми зазначає, що засмічують територію не лише несвідомі мешканці (яких 17-ма тисячами штрафу треба прилякати), а й луцькі комунальники, які зі смітника викидають гидоття на парковку для туристичного транспорту.

Лучанка пропонує забрати звідти смітник зовсім, а парковку заасфальтувати (з відводом стоків), бо у дощ все стоїть з цим сміттям разом і гниє ( питання до санітарних служб).

"Недавно заасфальтували недалеко вулицю Рогову. Гірна, напевно, єдина вулиця лишилася в центрі міста без асфальтового покриття і у вибоїнах. Її оминули", – зауважує в додачу.

У зверненні Вікторія Кашаюк вимагає:
- забирати сміття за встановленим графіком з-під будинків місцевих мешканців ( як це роблять на початку вулиці Гірної. Одного контейнера для сміття, зазначає, мало, бо він постійно переповнений і сміття летить на схили);

- раз у два тижні у певні дні забирати також від будинків грубе сміття;

- поставити біля одного оглядового майданчика таблиці з попередженнями про штраф, і щоб муніципали штрафували порушників ( а при можливості відеонагляд);

Авторка звернення впевнена, якщо буде нормально організовано вивіз сміття, в тому числі будівельтне та гнилі відходи, то на схили
заповідника носити не будуть. І тоді Луцьк можна буде назвати Європейським містом. У своєму дописі вона звертається до керівництва міста звернутии увагу на проблему і вжити заходів.

На підтвердження сказаного, показує фото з видом на Луцький Замок.

"Тут не в карантин постійно гуляють мами з дітками, приїжджають закохані, туристи, щоб помилуватися містом. Звідси також "починається" Луцьк. Лише одна з історій: приїхали хлопець з дівчиною, помилувалися краєвидом Строго міста і заплави Стиру, він вийняв з багажника величезний оберемок троянд і став на коліна освідчуватися у коханні. А поруч була калюжа зі сміттям і повзали всякі нечисті! Я плакала... Невже наші діти гідні гуляти та освідчуватися на смітнику? Давайте зробимо це разом! Лише один розчерк пера місцевої влади, і питання буде вирішене. Допоможіть, будь ласка", – звертається лучанка.




Сходи. які вилупав із луцьких гір для лучан Руслан Кашаюк.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Як би прокоментував це керівник КП "Луцькспецкомунтранс" та перший заступник п. Недопад Г.В.? Ситуація з вивезенням, сортуванням на "підході" до сміттєвих баків катастрофічна. Пропозиція мешканцям міста сортувати відходи на сухі і вологі це і все, на що спроможна комунальна служба, яка в сфері відповідальності першого заступника ?
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні