Як справити хороше враження на новій роботі

5
1
Як справити хороше враження на новій роботі
Щоб справити хороше враження у перші робочі дні, не варто соромитись розповідати про свої успіхи, проявляти ініціативу та брати на себе більше відповідальності.

Варто детальніше розповідати керівництву про виконані завдання. Наприклад, не просто "склав звіт", а "зробив звіт за квартал, проаналізував результати, порівняв з минулим роком і склав рекомендації, як поліпшити роботу", радить Газета.юа з посиланням на Work.ua.

Варто виражати готовність у майбутньому працювати над більшою кількістю проектів.

"Співробітник, який не боїться відповідальності та готовий її брати на себе, завжди сподобається начальнику. Він знатиме, що у нього в команді є людина, на яку можна покластися, яка готова пробувати щось нове та оволодіти великою кількістю навичок", - йдеться у матеріалі.

Не слід уникати відповідальності, натомість варто отримувати максимум користі від виконання нового завдання. Рости та розвиватися можна тільки без страху брати на себе більше.

"Звичайно, це варто робити, тільки якщо у вас є сили й ви точно знаєте, що не будете систематично переробляти", - кажуть експерти.

Вони радять бути готовими поділитися проблемами, недоліками, а також рішеннями.

"Коли ви прийшли на нову посаду, у вас ще свіжий погляд на процеси. Можливо, ви вдосконалите систему. Нехай навіть ваше рішення може не спрацювати, але ваш начальник оцінить і запам'ятає, що воно у вас було", - кажуть автори публікації.

Роботодавці зазначають, що український ринок праці за час карантину скоротився. Багато компаній зазнали фінансових втрат, були змушені закрити чи тимчасово зупинити реалізацію масштабних проєктів. Водночас кількість претендентів зросла, а їхні запити знизилися.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Друзья, я последние несколько лет вообще не смотрю ТВ!!! И считаю его Злом, так как вся информация преподносится так как нужно руководству страны. А мы это потребляем.
В последнее время все больше смотрю Ютуб и выискиваю там информацию по крупицам. А так же ищу независимые новостные сайты, которые подают информацию более независимо, такие как Радио свобода или myukraina.com.ua.
Выбирайте и читайте информацию, отсеивайте нежелательные, перебирайте источники и только тогда Вы сможете найти полезную новость.
Кстати недавно прочитал очень интересную статью, которая касается каждого из нас: https://myukraina.com.ua/finansy/zarplata/poslednie-novosti-o-indeksacii-zarplaty-mchs-v-ukraine-v-2019-godu.html
Відповісти
Многие из нас перестали смотреть телевизор , так как интернет источники дают намного больше правдивой информации и можно выбирать кого читать, а кого нет.
Но в последнее время основная часть СМИ подает неправдивую информацию, поэтому приходится искать очень тщательно. В поисках хороших СМИ я наткнулся на 2 качественных источника: ukr-life.com.ua и sylnaukraina.com.ua.
Рекомендую и Вам отбирать только проверенные новостные источники чтоб не остаться обманутым.

Кстати, совсем недавно прочитал полезную новость, которая касается каждого из нас :
https://sylnaukraina.com.ua/finansy/pensiya/kogda-povysyat-pensii.html
Відповісти
Многие из нас перестали смотреть TV, так как интернет источники дают намного больше честной информации и можно выбирать кого читать, а кого нет.
Но в последнее время большая часть СМИ подает искаженную информацию, поэтому приходится перебирать очень аккуратно . В поисках хороших СМИ я наткнулся на 2 хороших источника: ukr-life.com.ua и sylnaukraina.com.ua.
Рекомендую и Вам выбирать только качестенные новостные источники чтоб не остаться обманутым.

Кстати, совсем недавно прочитал полезную новость, которая относится к каждому из нас:
https://sylnaukraina.com.ua/kalendar/znamenni-i-pamyatni-dati.html
Відповісти
Большинство из нас перестали смотреть TV, так как интернет источники дают больше честной информации и можно выбирать кого читать, а кого нет.
Но в последнее время основная часть новостных источников подает искаженную информацию, поэтому приходится искать очень аккуратно . В поисках хороших СМИ я наткнулся на 2 хороших источника: ukr-life.com.ua и sylnaukraina.com.ua.
Рекомендую и Вам выбирать только качестенные новостные источники чтоб не остаться обманутым.

Кстати, совсем недавно прочитал Важную новость, которая касается каждого из нас : https://sylnaukraina.com.ua/finansy/osvita/stipendiya-v-ukra%D1%97ni.html
Відповісти
Вы действительно понимаете что творится в Украине?!
У меня есть чувство нам подсовывают какие то не настоящие новости и мы часто не получаем информацию из первоисточника.
Перебрав много источников попал на сайт https://ukrjizn.com/, где чувствуется что СМИ предоставляют хоть какую то картину жизни в которой пребываем.
Очень важно в современном мире отбирать реальные средства массовой информации.
Вот еще одна актуальная статья, которая меня зацепила: https://ukrjizn.com/peredbachennya-ekstrasensiv/

Надеюсь Вам станет полезной.
Відповісти

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні