Чи можна побудувати в Луцьку аеропорт? ВІДЕО

3
6
Чи можна побудувати в Луцьку аеропорт? ВІДЕО
Аеропорт в Луцьку – це великі інвестиції і зі сторони держави, і зі сторони потенційного інвестора. Ще наприкінці 2018-го року, коли були затверджені стратегічні цілі розвитку міста, серед операційних цілей було створення пасажирського терміналу на базі військового аеродрому.

Про це в ефірі програми "Позиція" на 12 каналі розповів депутат Луцькради від фракції "СВІДОМИХ" Михайло Наход, пише Конкурент.

Ведуча програми Наталка Коваль поцікавилася, чи буде в Стратегії розвитку міста аеропорт. Михайло Наход відповів, що це залежить від людей, які її розроблятимуть. Але, безумовно, аеропорт потрібен.

"Зараз стоїть питання, хто і як буде звідти літати. Аеропорт – це великі інвестиції і зі сторони держави, і зі сторони потенційного інвестора, який буде обслуговувати цей аеропорт. Для того, щоб аеропорт функціонував, потрібно, щоб сюди літали – щодня хоча б два рейси, тоді можна про щось говорити", – зазначив депутат.

Важливим в цьому питанні є залучення інвестора. А для цього, переконаний Михайло Наход, місто повинне мати Стратегію свого розвитку, де включені певні пріоритети.

"Будь-який серйозний інвестор, який може створити хоча б сотню робочих місць, у першу чергу хоче бачити, чи вписуватиметься його виробництво чи послуги в концепцію розвитку міста. Якщо у міста є Стратегія і там одним із пріоритетів, наприклад, є туризм, іншим пріоритетом є ІТ, то тоді ті компанії, які цим займаються, будуть розглядати наше місто", – пояснив обранець громади.



Упродовж кількох останніх років Луцьку важко було знайти нових інвесторів. Одна із причин – три з половиною роки не було міського голови, тобто людини, яка може давати якісь гарантії.

"З тимчасовим виконувачем обов’язків про серйозні речі не домовляються. Зараз в нас є міський голова, я думаю, що до Луцька будуть більше придивлятися потенційні інвестори", – зауважив Михайло Наход.

Депутат додав, що через кризу, пов'язану з пандемією COVID-19, ніхто особливо не поспішає інвестувати. Проте вона закінчиться і варто думати про розвиток міста заздалегідь.

"Як депутат Луцької міської ради я бачу, що чим швидше ми розпочнемо та завершимо роботу над Стратегією розвитку Луцької громади, тим швидше ми станемо більш привабливими для потенційних інвесторів", – резюмував він.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Так в нас один аеропорт вже був, і накрився. Така ж доля очікує наступний..
Відповісти
Нерентабельне буде будівництво чи реконструкція експлуатація нинішнього старого Луцького аеропорта в селі Крупа. Немає людям куди летіти з такого маленького міста як Луцьк. В місті Рівному на відстані від Луцька 60 км є вже аеропорт, і на відстані 175 км від Луцька у м. Львові є міжнародний аеропорт. А якщо хтось все ж таки захотів би з Луцька відлітати з нашого аеропорта на літаку, то таких бажаючих знайшлось би один, два ну можливо п'ять чоловік на добу.
Відповісти
Я би з задоволенням літала Луцьк- Берлін
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні