Німецькі колядники цього року збирають гроші для дітей України

2
4
Німецькі колядники цього року збирають гроші для дітей України
Починаючи із середи, 6 січня, в Німеччині тисячі дітей-колядників (Sternsinger), одягнених в костюми біблійних трьох царів - Каспара, Бальтазара і Мельхіора, традиційно ходять по домівках, співають колядки і збирають гроші на благодійні потреби. І хоч цього року через пандемію COVID-19 та карантинні обмеження діти не будуть стукати у двері сусідів, благодійна кампанія все одно триває, зокрема онлайн.

У цьому році вона проходить під гаслом "Принеси благословення, будь благословенням. Підтримай дітей - в Україні і всьому світі". Організатори кампанії збирають допомогу для дітей з України, які живуть з одним з батьків, бабусею, дідусем або й у прийомних сім'ях через те, що їхні батько або мати виїхали на заробітки за кордон. За різними оцінками, лише в Україні від трудової міграції батьків постраждали близько двох мільйонів дітей.

З благословенням і подякою за благодійну діяльність до колядників звернулися в своїх відеозверненнях президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр з дружиною, а також канцлер Німеччини Ангела Меркель. Вони відзначили, що, допомагаючи дітям з України й усього світу, колядники роблять цей світ кращим і яскравішим.

"Ми щиро сподіваємося, що зараз чимало людей роблять пожертви на акцію колядування, щоб дітям в Україні та в усьому світі стало трошки легше в їхній важкій подорожі", - сказала дружина німецього президента Ельке Бюденбендер. Зібрані під час кампанії кошти буде передано благодійній організації "Карітас України".


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
4

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Німці збирають нам гроші , а ми пропиваєм проїдаєм сотні мільйонів.
Відповісти
То дiти з рагулiстану на заробiтках
Відповісти

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні