Діти, в існування яких важко повірити

0
-6
Діти, в існування яких важко повірити
Ці діти вражають, тому що їхні історії здаються вигаданими. А фото і відео просто шокуючи ми. Цікаво, хто здивує вас більше?

Тімоті Елі Томпсон

Хлопчик з’явився на світ 4 березня 2015 року у штаті Алабама. Цікаво те, що у хлопчика немає носа. У дитини відсутні носові пазухи та перегородка через рідкісне генетичне захворювання – аплазія кісток носа, або носове безпліддя. Така хвороба є доволі рідкісною і вражає лише одну на 197 мільйонів дітей. Також хлопчик народився раніше строку без будь яких ознак, що у нього є ніс. Хлопчик один з 37-людей, які народилися з повною аплазією носа.

Оклі Лангран

Важко повірити, що у світі є людина, яка у свої чотири роки не з’їла ні одного шматка їжі. Оклі має рідкісне генетичне захворювання, яке не дозволяє йому повноцінно харчуватися. До цього, у медичній практиці не було подібних випадків такої хвороби, тому лікарі назвали хворобу синдромом Оклі. Також після народження у хлопчика розпочалась блювота, в результаті якої з’ясували, що у нього деформована гортань. Хлопчик зараз харчується через спеціальну трубку і не має уявлення, яка на смак їжа.

Дівчата – близнюки

У Китаї народилися дівчата-близнюки, які зрослися у одне тіло. Діти мають дві голови, два хребта, два серця та два стравоходи. Цікаво те, що ліве серце працює тільки для одного з близнюків, в той час як праве працює для двох одночасно. Через цей фактор практично неможливо провести операцію, аби розділити близнюків. Під час вагітності у матері дітей відбулася мутація, яка і спровокувала патологію. В результаті, батьки близнюків були змушені відмовитися від дітей.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні