Критикуєш – пропонуй: газовий колапс, що чекає на українців взимку

2
Критикуєш – пропонуй: газовий колапс, що чекає на українців взимку
Ціни на газових ринках Європи залишаються рекордно високими, запаси вугілля на українських ТЕС – рекордно низькими. В паливно-енергетичному секторі накопичуються борги, які державні гравці намагаються компенсувати за допомогою фінансових вливань, реструктуризації або додаткових кредитів коштом платників податків.

Тим часом Росія зберігає транзит газу через Україну на мінімальному рівні, а світові ринки енергоресурсів «лихоманить» через зростання апетитів Китаю та деяких інших великих гравців. Така ситуація збільшує загрозу енергетичної кризи в Україні під час опалювального сезону, попереджають експерти та частина народних депутатів.

Однак вихід із ситуації є, зокрема Юлія Тимошенко запропонувала наступний план дій:

- запровадження НАДЗВИЧАЙНОГО СТАНУ В ЕНЕРГЕТИЦІ для швидкого наведення ЛАДУ в галузі та країні в цілому;

– негайне ПРИПИНЕННЯ ЕКСПОРТУ ГАЗУ з України;

– термінове УСУНЕННЯ ВСІХ ПОСЕРЕДНИКІВ між тими, хто видобуває газ, і тими, хто його споживає;

– якнайшвидше ухвалення закону «Батьківщини» №4680 про спрямування ДЕШЕВОГО ГАЗУ ВЛАСНОГО ВИДОБУТКУ НА ПОТРЕБИ НАСЕЛЕННЯ.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
7

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
підтримую Тимошенко. додав би: 1.забезпечити відкритість інформації про видобуток газу в Україні,а саме обєми, собівартість у розрізі по видобуваючих компаніях. 2. інформація про резерви (родовища, власники, законсервовані). 3. програма енергетичної безпеки від уряду
Відповісти
Зе-прихильники, ви задоволені? То ми ідемо до вас (платіжки за тепло)!
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні