Коли дарувати новорічні подарунки: прикмети та традиції

0
-3
Коли дарувати новорічні подарунки: прикмети та традиції
Одна з головних традицій у Новий рік – дарувати одне одному подарунки. Тому свято особливо люблять діти, яким гостинці приносить казковий персонаж Дід Мороз.

Про це пише OBOZREVATEL.

Коли дарувати подарунки на Новий рік дітям\

Конкретних правил щодо часу, коли слід дарувати подарунок дитині, немає, тому рекомендується відштовхуватися від обставин та віку. Зазвичай, подарунки готують заздалегідь і непомітно кладуть під новорічну ялинку, щоб не похитнути віру дитини в казку.

Багато сімей дарують подарунки дітям у ніч з 30 на 31 грудня, щоб уранці 31 грудня дитина вже отримала свій презент. У цьому випадку цукерки та іграшки допоможуть покращити день без підвищеної уваги дорослих, зайнятих передсвятковими турботами.

Інші сім'ї дарують подарунки в ніч з 31 грудня на 1 січня, оскільки саме 1 числа починається новий рік. Їх можна покласти на підвіконня, під ялинку або запросити аніматорів Діда Мороза та Снігуроньку, щоб вони особисто вручили гостинці дитині.

Покласти подарунки під ялинку можна безпосередньо вночі, коли діти зайняті бенгальськими вогнями та іншими розвагами.

Коли дарувати подарунки на Новий рік дорослим

Дорослим, як правило, подарунки дарують під час новорічного застілля, коли годинник уже пробив дванадцять ударів. Можна передати з рук у руки або попередньо залишити під ялинкою, підписавши коробки, щоб не виникло плутанини.

Якщо діти сидять за столом разом з дорослими, вручити сюрпризи їм можна в той самий момент. Загалом, подарунки можна дарувати в будь-який час 30, 31 грудня та 1 січня – головне врахувати вік, інтереси та особливості людини.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні