Небезпечні месенджери для спілкування під час війни

0
Небезпечні месенджери для спілкування під час війни
Майже кожен українець користується месенджером для спілкування з родичами чи на роботу, а з початком повномасштабної війни кількість користувачів месенджера значно зросла, пише iTechua.

Фахівець із цифрових питань Антон Мельник розповідає, якими мережами користуватися найбезпечніше.

За порадами експертів, якщо ви спілкуєтеся з родичами та друзями, які зараз перебувають на передовій або тимчасово окуповані, найкраще використовувати Signal, WhatsApp або Messenger. У програмі Facebook Messenger вам слід увімкнути приватний режим завдяки тому факту, що спілкування в Інтернеті буде зашифровано.

Водночас популярний серед українців Telegram не настільки безпечний, оскільки це російська мережа з російськими засновниками та розробниками. До того ж, із самого початку створення цей месенджер мав «фсбшне минуле».

«На жаль, багато наших бійців спілкувалися зі своїми близькими через телеграми, і коли я сказав їм, що краще перейти на інший месенджер, вони відповіли: «Ну, ми вже звикли», — розповів експерт статистичного управління.

Мельник не радить обговорювати щось важливе в Telegram через ризик потрапляння комунікації в чужі руки.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні