6 домашніх засобів від печії: як зняти неприємне відчуття

5
6 домашніх засобів від печії: як зняти неприємне відчуття
Печія - це неприємне відчуття печіння в грудях і горлі. Виникає воно, коли шлунковий сік піднімається вгору по стравоходу. Якщо печія виникає рідко (раз на тиждень і рідше), то це явище не небезпечне і з ним можна боротися самостійно.

Але якщо печія мучить вас часто - обов'язково зверніться до лікаря. Часте потрапляння шлункового соку в стравохід може привести до різних ускладнень і навіть до онкології. Також печія може бути симптомом інфаркту, тому прислухайтеся, чи немає у вас задишки і болю в грудях. Про це пише Уніан.

Відомий український лікар Євген Комаровський при печії радить відразу позбавлятися від неприємного відчуття і не терпіти його. Терпіти печію дуже шкідливо. Доктор Комаровський радить випити антацидні препарати при печії. Але допоможуть вони лише в тому випадку, якщо симптом виникає рідко, а не регулярно.

Якщо ж печіння регулярне, то у людини запалений стравохід. У такому випадку людині потрібно пройти тривалий курс лікування для нормалізації шлункової секреції. Лікування призначить гастроентеролог.

А ось сода при печії за словами Комаровського не допоможе, хоч це і популярний засіб. Розчин соди при печінні пити не варто - він порушує кислотність шлунка.

Народні засоби від печії

При печії корисно випити трав'яний чай - він знімає роздратування стравоходу. Рекомендується приготувати чай з ромашки, кореня імбиру, липи, солодки або деревію. А ось м'яту пити не варто - вона підвищує кислотність шлунка.

Знежирене молоко створює тимчасовий бар'єр між шлунком і стравоходом. Такий напій швидко зніме печіння в стравоході.

Деякі дослідження показують, що жуйка знімає печію протягом півгодини. При активному жуванні в роті виділяється багато слини, яка змиває шлунковий сік.

З'їжте 2 чайні ложки лляного насіння, ретельно розжовуючи насінини. У цьому насінні міститься велика кількість корисної при печії речовини омега-3, а також при жуванні виділяється більше слини.

Зняти печію допоможе настій зі свіжого листя подорожнику. Порубіть ножем кілька листків і залийте склянкою окропу. Випийте настій, коли він охолоне.

Деякі лікарі при печії рекомендують випити склянку лужної мінеральної води. Купити таку мінералку можна в звичайному продуктовому магазині або в аптеці.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
У мене печії з роду не було. Їла все, не дотримуючись жодних дієт і радувалася, що здорова. А з 40 років почала мучитись. Ось результат мого неправильного харчування. Тут вже лікарі особливо не допоможуть, мені здається. Так само випишуть ліки. Я і сама знаю, що треба від печії приймати. Для мене Гастритол - дійсно гарний засіб, який допомагає дуже швидко.

Відповісти
В мене печія зазвичай буває, якщо їм якусь грубу їжу з великим вмістом клітковини. А таких випадках добре допомагають краплі Гастритол на травах.
Відповісти
Проблеми зі шлунком почалися в мене ще у студентські роки. Моїм постійним супутником була печія. Я довго лікувалася від хронічного гастриту, застосовувала одноразові засоби від печії. Але з віком вони перестали допомагати. Зараз я рятуюся тільки Гастритолом!
Відповісти
В мене буває з'являються болі в шлунку, найчастіше через гастрит... Біль буває в шлунку абсолютно від різних причин, міг з'їсти жирну їжу, або грубу, ту яка важко засвоюється, ось наприклад волоський горіх або той самий арахіс. І саме в таких випадках і доводиться вживати Гастритол, який вже за короткий час починає діяти. Тому, коли шлунок починає хворіти, потрібно відразу розпочинати прийом цих крапель і все минає.
Відповісти
У самої буває здуття та печія не дають спокою. Так ось, Гастритол ці неприємності забирає на раз!
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні