Хто з українців може не платити за доставку газу

1
Хто з українців може не платити за доставку газу
Українці щомісяця отримують дві платіжки за газ. Одна була за використання блакитного палива (згідно з лічильником), а інша — за доставлення газу. Сума другої платіжки розраховується індивідуально кожному з домогосподарств. За основу беруться тарифи облгазів, що відрізняються у різних регіонах.

Про це пише сайт "На пенсії".

Сума абонплати розраховується індивідуально для кожного споживача. Тут варто враховувати обсяг газу, спожитого за попередній газовий рік. Якщо за цей період сім'я витратила газу менше, ніж у попередньому сезоні, то й платити за розподіл газу вона буде менше.

Навіть якщо ви не користувалися газом протягом року, але підключені до труби, то треба буде все одно платити за доставлення. Щоб не віддавати гроші, треба повністю відрізатися від труби. Це задокументувати та передати документи у свій облгаз.

Мінімальний платіж за газ
Для споживачів із нульовим споживанням, а також для тих, хто користувався газом менш як 9 місяців, НКРЕКУ запровадила мінімальний платіж за доставлення газу. Він розраховується, виходячи з чинних норм споживання газу та залежить від наявних у споживача газових пристроїв.

Наприклад, якщо ви користуєте лише газову плиту, то ваша замовлена потужність лише на рівні 39 кубометрів на рік. Для споживачів із газовою плитою та колонкою мінімальна замовлена потужність становить 126 кубометрів і так далі.

Пам'ятайте, що навіть якщо об'єкт газоспоживання або внутрішньобудинкова система газопостачання були пошкоджені, то за доставлення газу все одно потрібно платити. Після ремонту вам зроблять перерахунок.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
платити, платити, і ще раз платити. як заповідав сифілітик ільіч
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні