Які професії найбільш високооплачувані на ринку праці

0
Які професії найбільш високооплачувані на ринку праці
Бізнес відкриває найм, проте не поспішає підіймати зарплати. Роботодавців все ще перебувають у режимі економії та в очікуванні, як будуть розгортатися події в країні в кінці зими та на початку весни. І через цю невідомість не поспішають переглядати зарплати працівникам. Work.ua опублікували аналітику, у якій вказано, де зараз роботодавці готові платити найбільше.

Середня зарплата в Україні весь 2022 рік трималася на рівні 15 000 грн. Січень 2023-го не приніс змін – заробітна плата лишилася на тому ж рівні. Не спостерігається значних коливань і на регіональному рівні.

П'ять категорій, де набільше зросли зарплати
П’ятірку категорій з найбільшою зарплатою у січні очолила «Нерухомість» – тут у середньому пропонують 30 000 грн. Далі йде «Топменеджмент, керівництво вищої ланки» – 25 000 грн; «Транспорт, автобізнес» – 22 500 грн; «Продаж, закупівля» та «Сільське господарство, агробізнес» – 20 000 грн.

Де найбільші зарплати: аналітики назвали п'ять галузей



Які професії найбільш високооплачувані на ринку праці
Українські бізнеси підвищували зарплати насамперед тим співробітникам, які працюють з людьми, наприклад HR-фахівцям.

Найвищу зарплату в січні платили:

медіабайєру – 52 500 грн;
водію-міжнароднику – 42 500 грн;
директору з маркетингу – 40 000 грн;
керівнику відділу продажу – 37 500 грн;
фінансовому директору – 37 500 грн;
рихтувальнику – 34 500 грн.
Найнижче оплачувалася праця прибиральників (8 000 грн), музичних керівників (8 250 грн), посудомийників (8 500 грн), майстрів виробничого навчання (8 925 грн), санітарів (9 000 грн).

Шукачів-жінок вийшло на ринок праці більше, ніж чоловіків
У січні на ринок праці вийшло на 44% більше жінок, ніж у грудні минулого року, а чоловіків – на 20% в аналогічний період.

За даними аналітики СУН, найбільше прибуло нових шукачів у Чернівецькій (+46%), Сумській (+44%), Київській (+43%), Житомирській (+39%) та Вінницькій областях (+38%). Більше кандидатів стало у таких сферах:

«Нерухомість» (+61%);
«Адміністрація, керівництво середньої ланки» (+52%);
«Секретаріат, діловодство, АГВ» (+51%);
«Дизайн, творчість» (+48%);
«Культура, музика, шоубізнес» (+46%).
Де найбільші зарплати: аналітики назвали п'ять галузей



В Україні є робота, бізнес активно шукає персонал, відкриває вакансії, але, ймовірно, що в умовах кадрового голоду проблема гендерних та вікових стереотипів спонукає роботодавців до подальших змін – дивитись у бік молодих спеціалістів і вчитися використовувати потенціал людей із досвідом.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні