В Німеччині звинувачують Ангелу Меркель у війні в Україні, бо вона блокувала вступ до НАТО

1
В Німеччині звинувачують Ангелу Меркель у війні в Україні, бо вона блокувала вступ до НАТО
У 2008 році в НАТО було багато прихильників якнайшвидшого прийняття України, але Німеччина та Франція виступили проти через позицію росії. Те, що українці не вступили до НАТО, «було великою помилкою з боку французів і Ангели Меркель в той час», заявила Голова комітету з питань оборони в Бундестазі Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн в інтерв’ю німецьким телеканалам RTL та n-tv.

Вона також вважає, що після 24 лютого Німеччина повинна була стати на бік України і підтримати її зброєю. Але спершу доведеться «переписати історію Ангели Меркель, особливо історію останніх кількох років і повних прорахунків».

На Бухарестському саміті НАТО 2008 року Німеччина та Франція заблокували надання Україні, а також Грузії плану дій щодо членства в НАТО, побоюючись ескалації з боку рф.

Штрак-Ціммерманн в Бундестазі вважається прибічницею жорсткої критики влади щодо млявої допомоги України. На початку січня вона заявила у Бундестазі про необхідність передати Україні БМП Marder.

Нам слід почати передислокацію бойової машини піхоти Marder в Україну та негайно розпочати навчання керування нею, — сказала тоді очільниця оборонного комітету німецького Бундестагу.

Також вона зауважила, що Marder є в достатній кількості на складах Бундесверу, так само як і боєприпасів до них.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
очевидно у пуцькіна в сейфі лежить багато матеріалів штазі-КГБ, у яких фігурує фрау мерзель
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні