Заробітна плата військових: як діяти в разі затримки виплат

0
Заробітна плата військових: як діяти в разі затримки виплат
Через повномасштабне військове вторгнення РФ на територію України триває загальна мобілізація та воєнний стан. Призову на військову службу підлягають чоловіки у віці від 18 до 60 років.

Іноді бувають випадки, коли військовослужбовцям затримують зарплату. Адвокат Дмитро Йовдій розповів, як діяти й куди звертатися, якщо військовому затримують зарплату або нараховують її неправильно.

Експерт зазначив, що глобальних проблем з нарахуванням зарплати на державному рівні немає.

«У бюджеті кошти є, вони перераховуються. Часто затримки з виплати зарплати трапляються з технічних причин. І такі затримки можуть бути досить довгими», – сказав він.

Юрист пояснив, що затримки виплат можуть бути пов'язані з переведенням військовослужбовця з однієї військової частини до іншої. Тоді може статися збій на рівні бухгалтерії. Можуть бути випадки, коли одній військовій частині передають в підпорядкування фінансове забезпечення іншої частини. Тут уже йдеться про переведення цілої групи військовослужбовців.

«Як правило, часто губляться дані й дуже багато часу йде на з’ясування обставин. У більшості таких ситуацій потрібно просто тримати нормальну комунікацію. Необхідно нагадувати про себе бухгалтерії, заступнику командира по фінансовій частині. Як правило, усе вирішується», – зазначив правник.

Адвокат підкреслив, що якщо питання таким чином не вирішується, то необхідно телефонувати на гарячу лінію Міністерства оборони або у фінансовий департамент відомства.

«У моїй адвокатській практиці немає жодного випадку, коли доводилося подавати в суд чи правоохоронні органи якусь заяву про невиплату заробітної плати. Як правило, усе вирішується саме таким комунікативним способом», – резюмував він.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні