Чому заборонено брати в руки чужі тарілки

0
Чому заборонено брати в руки чужі тарілки
Часто на знак поваги родичі, друзі або сусіди приносять частування у своєму посуді, який після необхідно обов'язково повернути, пише УНІАН.

Чому не можна повертати посуд порожній - повір'я
По-перше, говорячи про те, чи можна брати чужий посуд, варто відзначити, що насправді це не небезпечно. Важливо - швидше його повернути господареві. За прикметою, чужі тарілки вдома призводять до фінансових проблем. Аналогічна відповідь підійде і до питання, чи можна віддавати посуд з дому: необхідно простежити, щоб його обов'язково повернули.

По-друге, вважається, що, посуд не можна повертати порожній. Є ризик несвідомо злякати удачу, залучити неприємності у дім і навіть спровокувати сварку з тим, хто приніс частування. Саме тому в ту чи іншу ємність краще обов'язково щось покласти в якості відповідного частування. Це можуть бути цукерки, печиво або щось інше за бажанням.

Окремо варто запам'ятати, чи можна віддавати порожні пляшки. Краще цього не робити, як і не зберігати порожню тару вдома. Пляшки потрібно відразу викидати.

Чому не можна залишати порожній посуд на столі - що важливо знати
Згідно зі старим повір'ям, порожні тарілки, чашки та інший посуд на стіл класти не можна. Вважається, що таким чином в дім накликається безгрошів'я. Для достатку навпаки потрібно залишати на столі хоча б одну ємність з чим-небудь смачним.

Що робити, якщо подарували порожню чашку - прикмета
Не дарувати порожні чашки (особливо одиноким людям) - негласне правило для багатьох. Вони вірять, що подібний подарунок приверне нещастя, як у фінансових справах, так і в особистому житті. Якщо вам все-таки подарували порожню чашку, попросіть кілька монет у дарувальника.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні