Чи можуть українці дізнатися про точний час підльоту ракет рф

0
Чи можуть українці дізнатися про точний час підльоту ракет рф
На тлі недавнього трагічного інциденту у Києві, коли ворожа ракета прилітела фактично за 5-10 хвилин після оголошення повітряної тривоги, українців цікавить питання – як дізнатися, скільки часу є до прильоту повітряної цілі.

Про це розповів військовий експерт Олександр Коваленко в ефірі загальнонаціонального телемарафону, пише ТСН.

Коваленко визнав, що іноді й справді можна не встигнути втекти до бомбосховища, тому краще залишитися вдома.

"Так. Можливо, це і не правильно так казати, але іноді це правда. Часом ви можете і не встигнути до бомбосховища. Якщо ми говоримо про літаки Ту-95 МС, то розуміємо, що це час пуску, потім самі ракети Х-101 поки ще долетять. Є приблизно 1-1,5 год. Тобто коли говорять "пуск Х-101" – то через годину – півтори вони будуть у повітряному просторі України. Є час, щоб відреагувати", – каже Коваленко.

За його словами, у випадку з балістичними ракетами стільки часу нема.

Коваленко відповів, чи може ізраїльська система оповіщення, яку тестують у Києві, розпізнавати, яка ракета летить.

"Є багато факторів... Ми зараз говоримо про час підльоті і про те, чи є у вас час спуститися в бомбосховище. Але якщо ви не спуститесь у бомбосховище, а у ваш будинок влучить ракета, яку не встигли перехопити сили ППО – від будинку нічого не залишається. А якщо ви будете у бомбосховищі, ви врятуєте своє життя та життя своїх близьких. З іншого боку, падають уламки і є ризик падіння уламків. Якщо ви перебуваєте в цей час на вулиці, є загроза для вас... Тому це досить серйозна дилема – робити такі висновки та вибір", – пояснив експерт.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні