Стало відомо, коли в Україні почнуть літати цивільні літаки

0
Стало відомо, коли в Україні почнуть літати цивільні літаки
В Україні після відкриття неба для цивільних літаків (відбудеться після закінчення війни) частково відновити польоти можна буде у терміни від кількох тижнів до кількох місяців, вважає авіаційний експерт Богдан Долінце. Також можливе повернення міжнародних авіакомпаній, що дасть змогу створити конкуренцію в цінах.

Про це йдеться в публікації Liga.

Видання нагадує: у квітні цього року Євроконтроль опублікував вкрай сумний прогноз: мовляв, ринок буде недоступним для України та її авіакомпаній принаймні до 2029 року. Проте експерти оптимістичніше оцінюють ситуацію.

Приклад того, як не залишати своїх співробітників напризволяще, продемонструвала знову ж таки SkyUp. У перші місяці після закриття українського неба робота за контрактами ветлізу дала змогу перевізнику якщо не заробити, то хоча б отримати фінансування для утримання льотного персоналу. Принаймні на наступні 2-3 роки.

На думку експерта в авіаційному праві Андрія Гука, нинішня війна стане непоганою нагодою для багатьох українських авіакомпаній буквально перезапустити бізнес. Це стосується, зокрема, МАУ. Також він упевнений, що точно не піде з ринку авіакомпанія Bees Airline. Держава, ймовірно, повернеться до реалізації ідеї національного авіаперевізника, яку поставила на паузу війна.

Проте існує ризик, що захопити український ринок захочуть і міжнародні гравці. Наприклад, європейські авіакомпанії, побачивши тут перспективи, можуть повернутися, запропонувавши демпінгові ціни. Тому після відкриття повітряного простору український ринок може швидко стати конкурентним.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні