Платформа Etsy: як відкрити магазин і продавати з України*

0
2
Комерційна платформа Etsy — один із провідних ресурсів онлайн торгівлі в США. Дохід маркетплейса-гіганта щороку збільшується. За даними дослідження SimilarWeb, Etsy поступається за популярністю лише Amazon, eBay та Walmart, входячи до п’ятірки найбільш відвідуваних маркетплейсів. Будувати бізнес на Etsy можна навіть з України, правильно зареєструвавши компанію та обравши нішу. Віддалена торгівля на майданчику досить ефективна, особливо за умов використання допоміжних сервісів, про які ви дізнаєтесь у статті.

Що таке Etsy



Etsy — величезний онлайн ринок, необхідний для продажів та купівлі унікальних товарів. Можливостями платформи користуються люди з усього світу, оскільки адміністрація ресурсу не обмежує користувачів. Топ категорій, які мають попит на Etsy:

  • хендмейд — унікальні речі, створені своїми руками (одяг, декоративні вироби, картини тощо);

  • жіночий, чоловічий і дитячий одяг і взуття;

  • меблі, декор, посуд та косметика;

  • товари для творчості — інструменти, фурнітура, інші матеріали;

  • цифрові арт-вироби — файли для завантаження з витворами живопису, відеоматеріалами та ін.;

  • принти на поверхнях одягу, посуду, предметів декору тощо;

  • вінтажні речі (вік яких понад 20 років);

  • майстер-класи, DIY-курси — відео та цифрові презентації для завантаження.



Торгівля на Etsy з України має свої переваги. В першу чергу, маркетплейс дає доступ до покупців з багатих ринків США та Європи. Користувачі платформи готові платити чималі гроші за унікальні товари, а сам майданчик пропонує низькі комісії.

Як відкрити інтернет-магазин і продавати на Etsy з України



Почати продавати власні товари на Etsy не складно. Для цього необхідно зареєструвати профіль, обрати країну, валюту, мову магазину та вигадати його назву. Однак, перед етапом реєстрації, треба продумати деталі:

  • Розробіть концепцію інтернет-магазину та оформлення. Необхідно створити дизайн, який відповідатиме товарам і допоможе створити унікальний бренд.

  • Оберіть нішу продажів. Саме вибір товарів, які будуть продаватись у магазині, впливатиме на його популярність і майбутній заробіток.

  • Підготуйте якісні фотографії товару. Чіткі та яскраві зображення — половина успіху, адже вони в першу чергу привертають увагу потенційного покупця. Якщо ви плануєте професійно займатись продажами в Etsy, варто подумати про послуги фотографа.

  • Оцініть ринок продажів та оберіть вартість товарів. Обміркуйте питання ціноутворення, оцінивши ваших конкурентів і проаналізувавши собівартість. Також до ціни бажано додати податки (якщо платформа не робить цього самостійно) та комісії за інструменти для розкручування магазину.

  • Зробіть опис товару англійською мовою та підберіть теги, ключові слова. Створюючи інтернет-магазин, не варто забувати про оптимізацію та просування, щоб потрапити у лідерські позиції маркетплейсу.

  • Зареєструйте компанію та відкрийте рахунок. Перед відкриттям магазину необхідно підібрати назву фірми та відкрити поточний рахунок, на який поступатиме оподаткований дохід.



Успішно просунути магазин та окремі товари допомагає SEO-оптимізація. Для цього варто проаналізувати нішу, обов’язково заповнити секції shop title, shop announcement, about page, а також наповнити заголовки та описи ключовими словами.

Мобільні проксі зі США: як вони допоможуть у роботі з Etsy



Онлайн платформа Etsy приваблює користувачів, які хочуть почати прибутковий торговий бізнес у мережі Інтернет. Ефективність торгівлі значно покращують автоматизовані сервіси. Однак складність їх використання полягає в тому, що платформа блокує ботів. Уникнути банів і успішно розвинути онлайн торгівлю допомагають мобільні проксі-сервери. За допомогою унікальних IP-адрес ви зможете:

  • створювати кілька акаунтів з одного пристрою;

  • автоматично залишати відгуки;

  • виконувати масові розсилки;

  • автоматично купувати унікальні товари та обмежені лінійки.



Найкращий вибір для бізнесу на Etsy — мобільні проксі для США, детальніше дізнатись про які ви можете тут https://mproxy.top/country-us. Індивідуальні адреси забезпечують повну анонімність, захищають персональні дані користувача та забезпечують швидке завантаження вебданих.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні