Які продукти треба їсти, щоб не хропіти

0
Які продукти треба їсти, щоб не хропіти
Продукти, що містять лактозу, можуть призводити до вироблення слизу в носі та викликати хропіння. Про це заявляють експерти зі здоров'я та харчування. Вони впевнені, що жодна дієта не здатна повністю позбавити від хропіння. Однак якщо виключити деякі продукти з раціону, можна зменшити закупорку дихальних шляхів і носових пазух під час сну.

Про це інформує Ukr.Media.

Деякі люди стикаються з проблемою хропіння через генетичні чинники або анатомічні особливості будови носоглотки. Більшість же випадків хропіння лікарі пов'язують із поганими харчовими звичками та неправильним способом життя. Фахівці діляться рекомендаціями щодо здоров'я та харчування, які можуть стати в пригоді всім, хто страждає від хропіння або інших проблем зі сном.

Молочні продукти з лактозою, солодощі, хліб і випічку не варто їсти ввечері, кажуть лікарі. Також не потрібно наїдатися на ніч фастфуду і жирного м'яса. Ці страви містять багато білка, який сприяє утворенню мокротиння. Особливо корисною порада буде для людей, які борються з апное — переривчастим порушенням дихання під час сну.

Також фахівці радять не переїдати в другій половині дня, це важливо, щоб не перевантажувати шлунок і кишечник перед сном. Вони наголошують, що правильне харчування та дотримання режиму харчування можуть позитивно вплинути на якість сну, зменшити хропіння та проблеми зі сном.

Окрім цього, лікарі звертають увагу на те, що важливо вести здоровий спосіб життя, щодня додавати до свого життя фізичну активність та обмежити куріння й алкоголь. Якщо цих правил не дотримуватися, якість сну страждатиме, а хропіння посилиться.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні