Чому не можна пити каву з одноразових стаканчиків

0
Чому не можна пити каву з одноразових стаканчиків
Кожен із нас хоч іноді купує гарячі напої в одноразових паперових стаканчиках. Це дуже зручно. Особливо, коли поспішаєш на роботу або просто прогулюєшся. Більшість впевнені, що стаканчики дійсно зроблені з паперу, але це не так. І пити з них гарячі напої небезпечно для здоров'я.

Про це пише ТСН.

З чого виготовляють паперові стаканчики
Як відомо, папір пропускає воду, а паперові стаканчики чомусь ні. Річ у тому, що для виробництва стаканів у папері створюється прошарок з поліетилену, який не пропускає воду та не дає посуду розвалюватися.

Чим небезпечні "не зовсім" паперові стаканчики
Як свідчать дослідження, протягом 15 хвилин в гарячу воду (каву чи чай) потрапляють до 25 тисяч мікрочастинок пластику, який людина випиває. В організм потраплять різноманітні канцерогени – свинець, фенол, камедь, формальдегіди.

За допомогою іонної хроматографії вчені спостерігали за процесом перенесення іонів із захисного шару паперових стаканчиків у воду. Стаканчики "переносять" у воду іони важких металів, таких як паладій, хром і кадмій, і деякі небезпечні сполуки, що використовуються в гідрофобному покритті.

Як відзначають дослідники, при вживанні рідини з паперових стаканчиків не менше трьох разів на день, в організм людини потрапляє близько 75 тисяч частинок важких металів та інших елементів, які можуть бути небезпечні для здоров'я людини.

Систематичне вживання напоїв з таким складом може викликати серйозні захворювання у дорослих, серйозні патології у дітей, погіршення імунітету і навіть смерть.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні