У Повітряних силах пояснили, чому повітряні тривоги стали довшими

0
У Повітряних силах пояснили, чому повітряні тривоги стали довшими
Російські загарбники запускають дрони типу Shahed із вечора, вони маневрують через великий запас ходу й не одразу можуть заходити на ціль. Після вибиття ворога з правого берега Херсонщини на лівий росіяни почали пускати їх з Криму, через це повітряна тривога триває довше.

Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Повітряних сил Юрій Ігнат, передає Gazeta.ua.

"Запускають Shahed, як правило, хвилями, вони розлітаються, маневрують. Запас ходу в них великий. Це двигуни внутрішнього згоряння. Той маршрут, який проклали їм оператори на місці пуску, той й залишається в "пам'яті". Вони таким чином намотують круги, можуть кружляти довкола області, не тільки по прямій, а потім вже заходити на ціль", - розповів Ігнат.

Як відзначив речник Повітряних сил, пуски починаються, як правило, з вечора та тривають до пізньої ночі, доки наші захисники не знищать останній ворожий дрон.

"Раніше їх пускали з Херсонської області, перші пуски, коли Сили оборони ще не вигнали ворога на лівий берег Дніпра. Після цього вони перейшли в Крим. Тривалість польоту стає більшою, швидкість Shahed середня 150 км/год, тому так і відбувається", - пояснив Ігнат.

Ігнат припустив, що раніше ворог запускав Shahed більше по прямій. Зараз же терористи ставлять перед собою інші цілі: знайти слабкі місця; виявити місця, де знищили БпЛА, врахувати інформацію й запустити подальші групи безпілотників; навантажити протиповітряну оборону.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні