Чому не можна носити чужий наручний годинник

0
Чому не можна носити чужий наручний годинник
Існує повір’я, що будь-яка річ, яка тривалий час перебувала у тісному контакті з людиною, переймає на себе енергетику цієї людини. А така енергетика може бути як позитивною, так і негативною – залежно від того, якою була людина, яка цим предметом користувалася.

Про це пише Главред.

І коли ця річ потрапляє до іншої людини, яка починає нею користуватися, то з часом предмет почне ділитися з накопиченою енергетикою з новим власником. А це у свою чергу може вплинути на життя нового власника. Тому здавна вважається поганою ідеєю просто користуватися річчю, яку колись тривалий час використовувала інша людина.

Такі вірування також відносяться і до наручного годинника. Годинник сам по собі здавна наділявся містичними властивостями, а крім того він ще й може переносити енергетику попереднього власника.

Тому, згідно з давніми прикметами, не можна носити знайдений на вулиці або придбаний на ринку старий годинник. Ви не можете знати, кому він належав до вас, якою була ця людина, і яку енергетику міг перейняти цей предмет від неї. Згідно з народними віруваннями, якщо ігнорувати це правило, то у ваше життя можуть прийти біди і проблеми, які мав попередній власник цього предмета.

У такому разі виникає логічне запитання – чи можна носити годинник родича? З предметами, які належали нашим рідним, ситуація трішки інша. Можна носити годинник, який дістався вам у спадок від близького родича або який передається у сім’ї від покоління до покоління. Такий предмет не принесе нічого поганого у ваше життя. Але навіть у цьому випадку є винятки: якщо годинник викликає у вас неприємні емоції і враження або підіймає важкі спогади, то краще таким предметом не користуватися.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-5

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні