Стало відомо, хто із союзників України виступає за заморожування війни

0
Стало відомо, хто із союзників України виступає за заморожування війни
Вашингтонський саміт НАТО не принесе суттєвих рішень щодо ситуації в Україні — ані щодо розширення, ані щодо гарантій безпеки. Зокрема, й тому що Альянс не має єдиного бачення цілей війни.

Таку думку висловив старший науковий співробітник Європейської ради з міжнародних відносин Густав Грессель у межах великого опитування впливових європейських дипломатів, експертів та американських військових, яке ТСН зробив у партнерстві з Центром "Нова Європа".

"Від моменту повномасштабного вторгнення країни НАТО були стурбовані насамперед власною безпекою, збільшенням витрат на оборону, укріпленням сил НАТО на східному фланзі й відновленням спільних військових структур задля планування й організації спільної оборони. Лише країни Балтії й Данія вважали підтримку України більш пріоритетним питанням, ніж участь у поміркованих діях НАТО", — наголосив експерт.

Грессель зауважив, що за відновлення територіальної цілісності України виступають Франція й більшість членів НАТО, натомість найбільші постачальники військової допомоги — США та Німеччина — виступають за замороження конфлікту, а Туреччина та Угорщина "мають ревізіоністські плани".

"Табір прихильників "замороження" вважає, що будь-яке визначення майбутнього України ускладнить початок переговорів. Це груба помилка. Росія не розпочне справжні переговори, поки має бодай один реальний шанс на повну перемогу у війні. Змінити це можливо через надання військової підтримки Києву", — каже експерт.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-4

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні