У Німеччині розповіли, чого боїться путін

0
У Німеччині розповіли, чого боїться путін
Російський диктатор Володимир Путін не сяде за стіл переговорів з Україною, доки не відчує загрозу для свого режиму, зокрема від внутрішнього протестного руху в РФ. Щоб досягти цього, Захід повинен посилювати Україну та стискати санкційний зашморг навколо Кремля.

Про це пише УНІАН з посиланням на DW.

Як пояснив виданню колишній посол ФРН у Москві та колишній віце-президент Федеральної служби розвідки Німеччини Рюдігер фон Фріч, на даний момент Путін "абсолютно не зацікавлений у припиненні цієї війни", адже очікує, що його агресія проти України "зрештою буде винагороджена".

Такої ж думки дотримується і голова Мюнхенської конференції з безпеки та колишній зовнішньополітичний радник канцлера Ангели Меркель Крістоф Хойсген. Він не вірить, що переговори з РФ будуть можливими найближчим часом.

"Я бачу єдиний шанс для миру в тому, щоб повернути Україні позицію сили в цьому конфлікті", - заявив Хойсген.

При цьому він висловив сумнів, що Росію вдастся залучити до наступного саміту миру, оскільки Кремль відкидає українські умови миру.

Фон Фріч наголошує, що Путін вступить у серйозні переговори лише тоді, коли його влада в самій Росії буде під питанням.

"Володимир Путін повинен постійно купувати схвалення населення вдома. Він керує своєю країною за допомогою репресій, пропаганди та постійного підкупу", - сказав фон Фріч.

Хоча санкції вже поставили під тиск російську економіку, Кремль також боїться несподіваного — наприклад, повстання, яке може дестабілізувати його владу.

Фон Фріч навів два таких приклади з 1980-х років: протести матерів радянських солдатів проти війни в Афганістані та масові демонстрації профспілки "Солідарність" під керівництвом Леха Валенси, які повалили комуністичну систему в Польщі.

"Путін боїться цього. І ви повинні підвести його до цього. Якщо він прийде до такого висновку, він буде готовий говорити. Як <цього домогтися>? Зміцнюйте Україну та запроваджуйте подальші санкції проти Росії", - сказав фон Фріч.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні