За якої умови українці підтримують переговори з рф

0
За якої умови українці підтримують переговори з рф
Більше половини опитаних громадян України підтримують переговори з Російською Федерацією, але без здачі жодної частини українських територій.

Про це свідчать результати загальнонаціонального телефонного опитування Національного Демократичного Інституту та Київського міжнародного інституту соціології, пише УНІАН.

Зокрема, 57% опитаних українців вважають, що Україна повинна вступати в переговори з Росією для спроби досягти миру, а 38% - що не повинна. Ще 5% не змогли відповісти.

Дослідження свідчить, що у порівнянні з листопадом 2023 року, у травні цього року кількість тих, хто підтримує переговори з РФ, зросла на 15%.

При цьому, респонденти відповіли, якою бачать прийнятною або неприйнятною ціну за мир.

Так, 66% вважають "повністю прийнятною" ціну, коли Україна повертає територію, підконтрольну їй до 2014 року, що включає Донбас і Крим.

Водночас, 60% опитаних вважають "зовсім неприйнятною" ціну, що Україна претендує лише на ту територію, яка підконтрольна їй зараз.

53% вважають "зовсім неприйнятним" варіант, за якого Україна відмовляється від заявленої мети вступу до Євросоюзу. 49% відповіли, що аналогічно "зовсім неприйнятно" відмовлятися від заявленої мети вступу до НАТО.

Ще 37% вважають зовсім неприйнятним варіант, що Україна повертає територію, підконтрольну їй до лютого 2022 року, що не включає Крим і окремі районі Донецької і Луганської областей.

Опитування було проведене 8-25 травня 2024 року. Методом регулярного телефонного опитування було опитано 2,508 респондентів. Тимчасово окуповані території станом на 23 лютого 2022 року (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь, окуповані райони Донецької та Луганської областей) були виключені з вибірки. Респонденти, які проживають на територіях, які були окуповані після 24 лютого 2022 року були опитані (якщо вони відчували себе в достатній безпеці, щоб відповідати на запитання).

Випадкова похибка для національної вибірки не перевищує 2.2%.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні