Чому під час відключення світла зникає зв'язок і Інтернет

1
Чому під час відключення світла зникає зв'язок і Інтернет
В Укрспецзв'язку ще на початку літа зобов'язали операторів стільникового зв'язку забезпечувати щонайменше 10 годин безперебійної якісної мережі.

Про це пише ТСН.

Чому виникають проблеми із системою оповіщення
Під час вимкнення світла не завжди чути сигнал оповіщення, а від того почуємо тривогу чи ні, вчасно чи з запізненням, може залежати і наше життя.

"За системи оповіщення на регіональному рівні відповідають обласні державні адміністрації. Якщо говорити про відключення - то як Києві, так і в інших областях є територіальна система оповіщення, вона працює і коли нема світла. Зараз на них ставляться додаткові джерела живлення", - каже рятувальник.

Щоправда, люди усе ж скаржаться, що разом зі світлом - часто зникає і система оповіщення. Модернізація триває, але не так швидко, як того хотілося б - роз'яснюють у КМДА. У столиці - 158 гучномовців. Їх встановили ще у 50-х роках минулого століття, і лише десять відсотків - реконструйовані.

Чи буде під час вимкнення світла мобільний Інтернет
Якщо системи сповіщення не працюють - поліція або рятувальники мусять їздити вулицями з гучномовцями і попереджати про повітряну тривогу. Але простіше дізнатися про небезпеку із мобільних додатків. Та коли немає світла - швидкість інтернету часто падає до мінімуму.

"Коли вимикають електрику, то це для нас так само форс-мажор, як і для інших споживачів електроструму. Аби вийти з цієї ситуації кожна станція має свої комплектації, батареї, але вони мають певний запас цього заряду, десь на 4-6 годин роботи", - каже керівниця PR-служби компанії "Vodafone-Україна" Вікторія Рубан.

Гальмують мережу і самі користувачі, каже представниця мобільного оператора.

"Ми одразу бачимо стрибок у 3-4 рази підвищення навантаження на мережу, зростає трафік. Вимикають світло - люди переходять на мобільний інтернет", - каже Вікторія Рубан.

Тож не варто дивитися фільми, завантажувати великі файли і користуватися Тік-током. Бо ця соцмережа - найбільш затратна у мегабайтах.

"Де можна ми встановлюємо дизель-генератори. Але там де великі міста і наші станції, які переважно на горищах, дахах і туди просто фізично не можна затягнути дизель-генератор навіть через пожежну безпеку. Ми не припиняємо робити все що можем. Ці ж акумуляторні батареї ми їх замінили, замінили на всіх базових станціях, вони вже більш потужні, більш ємні", - каже Вікторія Рубан.

Але навіть їх часом може не вистачати на ті мінімум 10 годин безперебійної роботи, які вимагає Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України. Водночас у Мінцифри обіцяють сприяти мобільним операторам, щоби держава та бізнес змогли спільно забезпечити належну роботу зв'язку та інтернету.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тарифи піднімати то ви герої, а зв'язок покращити як немає електрики то в штани наклали
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні