Що робити, якщо дані про відстрочку не внесли у реєстр

0
Що робити, якщо дані про відстрочку не внесли у реєстр
Якщо відстрочка від мобілізації надана військовозобов'язаному громадянину, але не внесена до єдиного реєстру, це може створити труднощі при взаємодії з представниками Територіальних центрів комплектування та Соцпідтримки й "призвести до непередбачених наслідків".

Внесення відомостей про відстрочку у реєстр дозволить довести, що ви маєте на неї право та гарантує безпеку, розповів юрист Дмитро Франчук "РБК-Україна".

Експерт також пояснив, що треба зробити, щоб внести такі дані у реєстр.

За його словами, потрібно звернутися у ТЦК та СП за місцем реєстрації й написати заяву, в якій йдеться про те, що у ваші персональні дані треба внести зміни. До заяви треба буде додати копії документів, які підтверджують, що ви маєте право на отримання відстрочки від мобілізації.

"Переконайтеся, що всі документи, які підтверджують ваше право на відстрочку, оформлені правильно і в повному обсязі. Зробіть копії всіх необхідних документів для подання їх до ТЦК та СП", - підкреслив співбесідник.

Франчук також порадив з’ясувати, чому відомості про надання вам відстрочки не внесли у реєстр, і в які терміни питання внесення змін до персональних даних мають розв’язати. Юрист додав, що, якщо в ТЦК не реагують на звернення, можна написати до них запит у двох екземплярах з вимогою оновити дані у реєстрі.

Експерт підкреслив, що один екземпляр документа з відміткою про прийняття має залишитися у того, хто його подавав:

"Якщо військкомат не реагує, можна звернутися зі скаргою до обласного військового комісаріату або Міністерства оборони України".

За словами Франчука, якщо жоден з перерахованих способів не спрацював, військовозобов'язаний має право звернутися до адміністративного суду з позовом щодо оновлення відомостей у реєстрі.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні