Стало відомо про зміни умов бронювання у листопаді

0
Стало відомо про зміни умов бронювання у листопаді
В Україні до 15 листопада проведуть аудит критичних підприємств, яким цей статус надали органи місцевого самоврядування. При цьому бронювання для громадян не планують зупиняти.

Про це повідомляє 24 канал.

Попри це, вже з 20 жовтня бронювання призупинили через застосунок "Дія". А вже 26 жовтня стало відомо, що уряд обговорює зміни до постанови №76, яка регулює порядок бронювання військовозобов'язаних.

Ось які пропозиції щодо змін наразі обговорюються:

-Підприємства, де середня зарплата працівників не перевищує 19 000 гривень на місяць – не зможуть отримати статус критично важливих. За оцінками, це дозволить додатково поповнити бюджет на мільярди гривень щомісяця. Компанії також повинні будуть надавати щомісячну звітність про зарплати.
-Право обласних військових адміністрацій надавати статус критично важливих може бути обмежено: або їм його скасують, або такі рішення прийматимуться спільно з територіальними центрами комплектування (ТЦК).
-Квоту на заброньованих працівників на критично важливих підприємствах можуть знизити. Наприклад, у сфері оборони та енергетики: зі 100% до 70–90%.
Втім, урядовці поки не дійшли згоди щодо жодного з варіантів.

"Ці зміни мають між собою узгодити Мінекономіки та Міноборони, але поки відомства не можуть домовитись. Схоже, рішення буде прийматись на вищому рівні, не виключено, що президентом Володимиром Зеленським,"– повідомив співрозмовник в КМУ.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні