В Польщі ускладнили правила для українських перевізників

0
В Польщі ускладнили правила для українських перевізників
Польща з 1 листопада 2024 року посилить вимоги до міжнародних вантажних перевезень для суб'єктів, які не мають штаб-квартири в державі-члені Європейського Союзу, Швейцарській Конфедерації або державі-члені Європейської асоціації вільної торгівлі (EFTA).

Про це повідомили у Львівській митниці.

Рішення передбачає обов'язкову електронну реєстрацію для іноземних перевізників, зокрема українських. Перед початком перевезення на території Польщі, такі перевізники повинні подати до Реєстру міжнародних автомобільних перевезень (RMPD) в системі електронного нагляду за транспортом (SENT) відповідне повідомлення.

Для цього необхідно мати:

дозвіл на здійснення міжнародного автомобільного перевезення вантажів на території Польщі, що виданий відповідним міністром з транспортних питань;

дозвіл ЄКМТ – багаторазовий міжнародний дозвіл, що виданий Міжнародним транспортним форумом;

звільнення від обов'язку надавати дозволи на підставі обов'язкових для Польщі міжнародних договорів в галузі автомобільного транспорту;

дозвіл на каботажне перевезення, що видається за рішенням Головного інспектора дорожнього транспорту.

Під час перевезення водій зобов'язаний мати при собі та пред'явити на вимогу уповноваженого контролюючого органу реєстраційний номер.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні