Кому не можна пити пиво

0
Кому не можна пити пиво
Деякі люди вірять у те, що в пиві та деяких інших алкогольних напоях є корисні для нервових клітин властивості, але наука свідчить про протилежне. Експерт із деменції попередив, що розпивання пінного напою може збільшити ризик розвитку хвороби Альцгеймера в літньому віці.

За словами американського невролога доктора Річарда Рестака, людям віком від 65 років слід повністю відмовитися від алкоголю, пише Daily Mail.

"Алкоголь - дуже слабкий нейротоксин, він не корисний для нервових клітин", - написав доктор Рестак у своїй книжці "Повне керівництво з пам'яті: наука зміцнення вашого розуму".

Невролог зазначив, що людям важливо утримуватися від алкоголю на тому етапі життя, коли збереження нейронів має вирішальне значення. Він підкреслив, що у віці 65 років ризик розвитку деменції зростає в п'ять разів, і цей показник продовжує зростати кожні п'ять років.

Дослідження британської благодійної організації Alzheimer's Society показало, що надмірне вживання алкоголю дійсно збільшує ризик розвитку деменції. За словами вчених, людям, які не п'ють пиво зараз, не варто робити цього в майбутньому.

Дослідники з Міланського університету Бікокка з'ясували, що хмільне пиво може знизити ризик розвитку деменції, але тільки якщо вживати його в помірних кількостях.

Вони протестували чотири поширені види екстрактів квіток хмелю, які містяться в пиві, щоб з'ясувати, наскільки добре вони запобігають агрегації білків мозку, яка може призвести до хвороби Альцгеймера. Під час випробувань учені змогли заблокувати скупчення бета-амілоїдних білків навколо клітин.

Проте дослідники не рекомендують пити пиво та інший алкоголь у літньому віці. Вони попередили, що такі напої можуть негативно вплинути на здоров'я.

У виданні зазначили, що більшість вчених пов'язує надмірне вживання алкоголю з підвищеним ризиком розвитку деменції. Вони підкреслили, що це також може призвести до розвитку синдрому Верніке-Корсакова. Це незвичайна форма амнезії, яка об'єднує два порушення: гостру сплутану свідомість і вид довгострокової амнезії, який називається синдромом Корсакова.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні