Чому в ЄС почали відмовляти у притулку українцям із західних областей

0
Чому в ЄС почали відмовляти у притулку українцям із західних областей
Деякі країни Євросоюзу відмовляють у притулку українцям із західних областей. Аргументують це тим, що такі біженці живуть далеко від лінії фронту. Серед цих держав є Норвегія.

Про це пише informator, посилаючись на Politico.

Павло Ґрод, президент Світового конгресу українців розповів виданню, що наразі справи українських біженців у Європі все ще добрі.

"Деякі країни починають відмовляти в притулку людям із Заходу України, мотивуючи це тим, що вони досить далеко від лінії фронту. Але враховуючи ракетні атаки та атаки безпілотників по всій країні, в Україні справді немає безпечної зони", - сказав Ґрод.

Він впевнений, що спецстатус, який надає українцям право на проживання та працевлаштування в ЄС, продовжать ще на рік у березні. Щодо впливу обраного президента США Дональда Трампа на ситуацію з біженцями, то тут ще занадто рано говорити, вважає Ґрод.

"Але ЄС може швидко відчути наслідки, якщо США відріжуть Київ. Ризик полягає в тому, що якщо США різко скоротять постачання зброї в Україну, це фактично спричинить подальший потік біженців", - сказав Павло Ґрод.

Норвегія більше не надає притулок біженцям з Заходу України
Норвегія більше не надаватиме притулок українським біженцям, які прибуватимуть із західних регіонів країни. Держава вважає Львівську, Волинську, Тернопільську, Рівненську, Івано-Франківську та Закарпатську області безпечними та розміщеними далеко від лінії фронту.

Таке рішення пояснили тим, що біженці створюють навантаження на житлове господарство, охорону здоров'я та школи в деяких містах Норвегії. До того ж частку, яка зростає, серед українців складають чоловіки призовного віку. Водночас у тих українців із західних регіонів, які вже мають тимчасовий захист, його не забиратимуть.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні