Військовий розповів, як розв'язати проблему СЗЧ в Україні

0
Військовий розповів, як розв'язати проблему СЗЧ в Україні
Закон про послаблення відповідальності за самовільне залишення частини (СЗЧ) - це ситуативне рішення, яке матиме свої наслідки.

Таку думку озвучив Максим Жорін, військовий, заступник командира Третьої окремої штурмової бригади (3 ОШБр), майор ЗСУ в інтерв’ю для LIGA.net, пише УНІАН.

Він відзначив, що однією з причин СЗЧ в Україні є відсутність визначених термінів служби. Втім, за словами Жоріна, наразі цю проблему розв'язати неможливо.

"Але є низка інших факторів, з якими на сьогодні працювати можна. Ми можемо подивитися, в яких бригадах багато, а в яких мало СЗЧ. Звернутися, приїхати, подивитися і знайти, в чому причини. А причини будуть досить прості. Це відсутність нормальної роботи з особовим складом. Це відсутність нормальної бойової підготовки. Відсутність авторитетних командирів та відсутність ідеологічної роботи всередині підрозділу", - пояснив Жорін.

Він додав, що якщо працювати з цими проблемами у бригадах, то можна значно знизити загальний рівень СЗЧ в армії.

"Я не скажу, що це така проста робота. Це великий об'єм цілого комплексу роботи. Але він вирішує цю проблему. І тоді нам не треба буде закон про зняття кримінальної відповідальності. Оскільки сьогодні це пов'язано найбільше з тим, що в армії все більше невмотивованих людей. Тому і зростає кількість СЗЧ", - додав Жорін.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні