Рік Дерев'яної Змії: символ, кольори та поради для святкування

0
Рік Дерев'яної Змії: символ, кольори та поради для святкування
Китайський зодіак має понад 4000-річну історію та завойовував популярність по всьому світу, зокрема й в Україні. За повір'ям, існує 5 стихій, з яких складаються всі живі істоти, а саме: дерево, вогонь, вода, метал, земля. Також існує 12 тварин, серед яких символ наступного року, про яку ми далі поговоримо. Кожна тварина та стихія несе певні риси року, символізує різні духовні та людські явища.

Про це пише lviv.media.

Чий наступний рік і що він принесе?
Наступний рік — Дерев'яної Змії, що приходить на зміну Зеленому Дерев'яному Дракону, який, своєю чергою, уособлював розвиток та самореалізацію. А що ж несе новий рік? У новому році тотемна тварина, яка є шостим знаком зодіаку за східним повір'ям, символізує гнучкість, адаптацію та інтуїцію. Змія вважається найзагадковішою серед інших, адже також вона означає мудрість, проникливість та спокій, якого нам всім іноді не вистачає.

У цей рік варто уникати ризикованих пропозицій та рухатися до своїх цілей поступово, не поспішаючи. Важливо приділити увагу психічному здоров'ю та духовній частині нашого життя. Для роботи та кар'єри цей рік буде сприятливий до нових умов, швидкої адаптації до змін та викликів, що несе життя. Оскільки змія цінує мудрість, холодність розуму та знання, це і стане ключовими аспектами вашого професійного успіху.

Також 2025 рік буде сприятливий для самореалізації, духовного збагачення та саморозвитку. А люди, що народилися в цей рік, гнучкі, легко адаптуються до змін, впевнені в собі, амбітні, з потужним аналітичним розумом та мають глибокий, цілісний духовний світ.

Які ж головні кольори наступного року?
Цього року три головних кольори:

-Золотий — колір достатку, добробуту.
-Смарагдово-зелений — колір гармонії, життя, спокою та зростання.
-Жовтий — колір радості, щастя, сонця та життя.

Головним кольором все ж буде смарагдовий, саме він має бути в центрі святкування та вашого образу. Також він означає добробут, стабільність та процвітання. Поєднання цих кольорів допоможе створити неповторний образ, що здивує та захопить усіх.

Як одягнутися в новорічну ніч та яких кольорів варто уникати?
У центрі свята повинні бути смарагдовий та золотий, а жовтий має відігравати другорядну роль, а головувати буде саме смарагдовий. У вбранні не варто використовувати сірі, червоні та чорні відтінки, адже це може розізлити змію, оскільки вона несе нове життя, а це принесе лише додаткові проблеми. Гарним поєднанням є смарагдова сукня і золотисті підбори з золотими прикрасами.

Ось приклад такого вбрання — вишуканого та красивого. Такий образ пасує і в контексті тотемної тварини, і просто з погляду колористики.

Можливі поєднання і світло-сірих кольорів, проте вони не повинні затьмарювати основу. Також у цьому образі пасуватимуть золоті підбори, що, на нашу думку, буде все ж кращим поєднанням. Але крім сукні можливе поєднання зеленого светра як з джинсами, так і з штанами, бажано коричневих відтінків — це додасть живості та природності цьому поєднанню. Також у новорічну ніч залишаються актуальними вбрання з принтом змії. Важливо, щоб одяг був блискучим та яскравим, у чому вам допоможуть додаткові аксесуари.

Як прикрасити будинок?
Рекомендується максимально озеленити будинок, і не лише за допомогою ялинки, а й невеликих гілок сосни чи ялини. Жовті, золоті, білі прикраси на ялинку разом із зеленню та гірляндами створять атмосферу свята. Ваш образ не тільки впишеться сюди, а й подарує позитивні емоції.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні