Що потрібно зробити, коли телефон впав у сніг: як врятувати гаджет

0
Що потрібно зробити, коли телефон впав у сніг: як врятувати гаджет
Взимку на телефон та інші гаджети чатують чимало небезпек. Його може пошкодити мороз. Або ж можна впустити телефон у сніг. Якщо телефон впав, дуже важливо діяти швидко, щоб мінімізувати можливі збитки. Головна задача — дістати телефон якомога швидше. Чим довше телефон залишається в снігу, тим більше вологи може проникнути всередину.

Про це пише Телеграф.

Що потрібно зробити найпершим:
Не намагайтеся використовувати його одразу після падіння. Вимкнення допоможе уникнути короткого замикання, якщо вода проникла всередину. Якщо він не вимкнувся сам — вимкніть його.

Якщо можливо, вийміть SIM-карту та акумулятор.

Зніміть чохол. Це дасть можливість телефону швидше просохнути.

Як врятувати телефон після падіння в сніг чи калюжу
Витріть насухо. Використовуйте м’яку тканину або серветку, щоб видалити вологу зі всіх видимих поверхонь, особливо отворів для зарядки, навушників та динаміків.

Легко продуйте або обережно використовуйте ватяну паличку для очищення портів. Не вставляйте зарядний кабель чи інші аксесуари, поки все не висохне.

Сушіть телефон його у вертикальному положенні, отворами донизу, щоб уся волога вийшла.

Не використовуйте фен та не нагрівайте телефон. Можна помістити у контейнер із силікагелем, який ефективно вбирає вологу.

Дайте телефону висохнути протягом принаймні 48-72 годин, перш ніж намагатися знову включити його. Після висихання перевірте на наявність будь-яких ознак пошкодження, наприклад несправних динаміків або проблем із заряджанням. Перегрів або швидка розрядка батареї, можуть свідчити про внутрішні проблеми смартфона та необхідність професійного ремонту.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні