Офіцерам ЗСУ заборонили їсти у одному з хостелів: деталі скандалу

0
Офіцерам ЗСУ заборонили їсти у одному з хостелів: деталі скандалу
У Києві, в хостелі Hostel Vshokoladi, офіцерам ЗСУ, які були у формі, не дозволили поїсти, бо вважають, що "військові небезпечні". Серед трьох офіцерів, які зіткнулися з хамством персоналу, був речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук.

Про це пише Апостроф.

"Ці подробиці - лише крихта у величезній проблемі, з якою вже стикається наше суспільство та з якою воно стикнеться надалі. Сама ситуація насправді могла закінчитися там, де почалася та я все зробив, щоб так й сталося… Адже насправді ні про яке обслуговування в принципі не йшлося. Я просто зупинився в цьому хостелі, та хотів зі своїми колегами на нашій кухні пообідати нашою ж їжею. Нам в цьому відмовили", - сказав військовий.

Він пояснив, що намагався вирішити конфлікт з керівництвом, але йому не надали потрібні контакти.

"Відповідно тут вже йшла мова про мої права споживача, я вже не кажу про моральний бік цієї проблеми. Тому цей конфлікт вийшов назовні. На жаль, у нашому суспільстві є у деяких прошарків нерозуміння того, що відбувається в країні", - вважає Плетенчук.

За його словами, "бульбашка", в якої деякі люди продовжують жити, колись обов’язково лусне. Як пояснив речник ВМС, військові дуже часто мовчать про проблеми, аналогічні тій, що сталася з ним. Мовчать, тому що не хочуть надавати приводів для радощів нашим ворогам, але звісно у будь-якому конфлікті є люди, яким байдуже й цього не уникнути. Вони вважають, що їх напад РФ не стосується. Плетенчук наголосив:

"Але, на жаль, ця війна торкнеться та торкається кожного, незалежно від їхнього бажання. Ті процеси, які зараз відбуваються, розбіжності, які виникають між різними прошарками нашого суспільства, нам треба буде надалі разом вирішувати. Взаємні претензії між нами, між різними соціальними групами... Коли більшість військовослужбовців дійсно повернеться до цивільного життя, ми побачимо загострення цих протиріч".

Він вважає, що прямо зараз треба робити щось масштабне для того, щоб уникнути таких серйозних проблем у майбутньому. Зокрема, потрібна відповідна роз’яснювальна робота в інформаційному полі, надалі - адаптація ветеранів тощо. Плетенчук підкреслює, що з такими проблемами стикаються усі країни, а вголос про це заговорили після війни у В’єтнамі, коли серед американців військових кількість смертей від суїцидів зрівнялася з кількістю втрат на полі бої.

"Треба враховувати, що люди з війни повертаються зовсім іншими, на жаль. Замовчування цієї проблеми точно не наближає її вирішення", - додав військовий.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні