В Україні поширюється нова небезпечна гра серед підлітків

0
В Україні поширюється нова небезпечна гра серед підлітків
У соціальних мережах серед підлітків поширюється нова небезпечна гра, яка може викликати панічні атаки та галюцинації. Спеціалісти попереджають, що ця розвага може призвести до серйозних психічних розладів, тому батькам і педагогам важливо бути пильними щодо змін у поведінці дітей.

Про це пише ТСН.

Як працює гра «Червоні двері, жовті двері»?
Ця психологічна маніпуляція з’явилася на платформі TikTok та в месенджерах. Вона передбачає введення учасника в стан, схожий на транс, у процесі якого один гравець (провідник) масажує скроні іншого (піддослідного), повторюючи фразу «Червоні двері, жовті двері, будь-які інші кольорові двері».

Після цього піддослідний описує уявну кімнату, яку він бачить. Якщо він зустрічає негативний образ, гру припиняють. Якщо ж учасник перестає реагувати або відповідає уривчасто, є побоювання, що він може «застрягти» в іншому світі.

Чим небезпечна ця гра?
Попри вигадану природу гри, експерти застерігають, що вона може викликати реальні психологічні наслідки. Замість відвідування «паралельного світу», учасники можуть відчувати запаморочення, нудоту, панічні атаки, а також спотворення реальності після завершення гри.

Історія гри
Хоча популярність гри «Червоні двері, жовті двері» розпочалась нещодавно, її коріння сягає містичних практик і фольклору. Є версія, що гра походить із росії, де подібні ритуали мали поширення серед містичних спільнот. Саме там російські користувачі TikTok активно популяризували гру, подібну до попередніх небезпечних трендів, таких як «Синій кит».

Психологи та лікарі наголошують, що батьки мають бути уважними до змін у поведінці дітей і оперативно реагувати на будь-які підозрілі прояви.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні