П’ять слів, які притягують бідність і невдачі

0
П’ять слів, які притягують бідність і невдачі
Езотерики вважають, що слова мають енергетичний заряд і можуть впливати на добробут людини. Деякі з них підживлюють невдачі, бідність і фінансову нестабільність. Якщо прагнете достатку — зверніть увагу на те, як ви говорите.

Про це пише 24 Канал.

Що не варто говорити, якщо хочете залучити гроші в життя:

1. «Бідний»
Фрази на кшталт «я бідний», «нам не щастить», «ми бідненькі» — програмують на нестачу. За народними прикметами, вживання цього слова здатне закріпити стан безгрошів’я на підсвідомому рівні.

2. «Ні»
Часте вживання заперечення «ні» може стати бар’єром для нових можливостей. Вважається, що енергія відмови здатна «перекривати» шляхи до фінансових потоків.

3. «Хазяїн» / «Начальник»
Називати когось «хазяїном» — значить несвідомо знижувати власну значущість. Це стосується також слова «начальник», яке позначає підлеглість. Така мова може пригнічувати вашу впевненість і відчуття контролю над життям.

4. «Повинен»
Слово «повинен» формує відчуття тиску, обов’язку, боргу. Езотерики радять замінити його на «мені потрібно» або «я обираю». Це допомагає зберегти внутрішню свободу й налаштуватися на конструктивні дії.

5. «Бабло», «капуста», «лаве»
Сленг щодо грошей може знецінювати не лише самі кошти, а й ваші зусилля. Замість цього краще говорити «фінанси», «дохід», «кошти» — з повагою і без негативного підтексту.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні