Вчені назвали продукти, які знижують ризик раку

0
Продукти, багаті на глутатіон, сприяють посиленню природного захисту організму та можуть зменшити ризики розвитку важких хвороб — від діабету до раку. Експерти радять включати їх до щоденного раціону, адже цей антиоксидант відіграє ключову роль у підтримці здоров’я.

Про це пише РБК-Україна.

Що таке глутатіон і навіщо він потрібен
Глутатіон — це потужна антиоксидантна сполука, яка синтезується у клітинах (здебільшого в печінці).

Його головна функція — нейтралізація вільних радикалів і зниження окислювального стресу, що є причиною старіння, зниження імунітету, а також передумовою розвитку таких захворювань, як: рак; діабет; хвороби серця; неврологічні порушення (зокрема, хвороба Альцгеймера); захворювання нирок і печінки.

З віком здатність організму самостійно виробляти глутатіон зменшується. До того ж його рівень знижують стрес, шкідливі звички, неправильне харчування, вживання алкоголю та токсини.

8 продуктів, які сприяють виробленню глутатіону: куряче м’ясо, яйця, горіхи, брюссельська капуста, цвітна капуста, шпинат, бобові, авокадо.

Ці продукти містять амінокислоти та сірку — основні компоненти, необхідні для синтезу глутатіону. У деяких людей після вживання великої кількості таких продуктів можливі незначні реакції — наприклад, здуття чи спазми живота.

Раніше, ми писали про те, що вчені назвали м'ясо, яке може викликати рак.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні