Вчені назвали алкоголь, який може продовжити життя

0
Вчені назвали алкоголь, який може продовжити життя
Експерт з довголіття поділився інформацією про алкогольний напій, який, за його словами, може сприяти збільшенню тривалості життя. Це може здивувати, адже йдеться саме про алкоголь.

Про це пише РБК-Україна.

Ден Бюттнер, експерт із довголіття, вивчав "блакитні зони" — регіони, де люди живуть довше та здоровіше, ніж в інших частинах світу. До таких зон належать Лома-Лінда (США), Ікарія (Греція), Окінава (Японія), Сардинія (Італія) та Нікойя (Коста-Ріка).

Бюттнер зазначає, що в цих зонах люди регулярно п’ють високоякісне червоне вино, і помірне споживання цього напою може збільшити тривалість життя.

Червоне вино: чи дійсно воно корисне?
Думки науковців з приводу користі вина для здоров’я розходяться. Підтримка цього аргументу почалася ще в 1980-х роках через "французький парадокс", який стверджував, що вживання вина може пояснити низький рівень серцево-судинних захворювань серед французів, незважаючи на їхню любов до жирної їжі та сиру.

Це дослідження стало основою для виявлення поліфенолів — сполук, що містяться в рослинних продуктах, зокрема у вині. Поліфеноли діють як антиоксиданти та можуть допомогти захистити організм від раку, серцево-судинних захворювань, діабету та нейродегенеративних хвороб.

Проте, як зазначає доктор Кеннет Мукамал, на сьогодні немає достатньо доказів, щоб стверджувати, що червоне вино справді знижує ризик серцево-судинних захворювань. За його словами, більшість досліджень є лише спостереженнями, які не доводять причинно-наслідкові зв’язки між споживанням вина та покращенням здоров'я.

Раніше ми писали, що вчені назвали сім найшкідливіших продуктів, які українці беруть на пікнік.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні