Українці масово скаржаться на цькування в Польщі

0
Українці масово скаржаться на цькування в Польщі
Українці, які втекли від війни та знайшли прихисток у Польщі, скаржаться на зростаючу ворожість та дискримінацію з боку місцевого населення. Серед негативних явищ — цькування дітей у школах, образи в громадському транспорті та ксенофобські висловлювання в Інтернеті.

Про це інформує ВВС, пише УНІАН.

Світлана, одна з біженок, розповідає про неприємний випадок із її донькою, яка навчалася в польській школі. Спочатку все було добре, але з часом ситуація змінилася. Дівчинка повернулася додому після школи і повідомила, що один із однокласників сказав їй: "Повертайся до України". Це стало шоком для матері, адже донька раніше не стикалася з таким ставленням.

Подібні історії, за словами українців, стають дедалі частішими в Польщі. Біженці скаржаться на образи і грубі висловлювання на свою адресу в різних публічних місцях та в школах. Крім того, в Інтернеті почастішали пости, що розпалюють ксенофобію і ворожнечу.

Із часом ситуація стає більш напруженою, оскільки передвиборчі кампанії та політичні фактори також впливають на ставлення до українців. Наприклад, активістка Наталія Панченко зазначає, що хоча в Польщі багато людей продовжують підтримувати Україну, кількість випадків ксенофобії та насмішок, зокрема в магазинах чи готелях, де українці зазвичай працюють, помітно зросла.

Згідно з соціологічними дослідженнями, настрої польського населення щодо прийому українських біженців змінюються. Останнє опитування показало, що лише 50% поляків підтримують присутність українців у Польщі, що на 7% менше, ніж кілька місяців тому.

Раніше ми писали, чому у Польщі ненавидять українців.

i>Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні