На Волині чоловік після бійки підпалив чуже авто

0
На Волині чоловік після бійки підпалив чуже авто
У Маневицькому районі суд виніс вирок у справі про підпал автомобіля, що стався через особистий конфлікт між двома чоловіками.

Про це йдеться у вироку Маневицького районного суду від 15 червня, пише ВСН.

Суд встановив, що наприкінці березня 2026 року в селі Козлиничі між двома чоловіками виник конфлікт, який переріс у бійку. Згодом один із них вирішив помститися потерпілому. Уночі він підготував пляшку із займистою сумішшю та кинув її у припаркований автомобіль Volkswagen Golf, який належав потерпілому. Унаслідок підпалу транспортний засіб зазнав значних пошкоджень разом із майном усередині.

Загальна сума завданих збитків становить понад 256 тис. грн. Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 194 КК України — умисне пошкодження майна шляхом підпалу, що є тяжким злочином.

У суді чоловік повністю визнав вину та розкаявся. Потерпілий заявив, що претензій до нього не має та просив суворо не карати.

Суд призначив обвинуваченому 4 роки позбавлення волі, але звільнив від відбування покарання з випробуванням. Встановлено іспитовий строк — 2 роки. Крім того, суд стягнув із засудженого майже 29 тис. грн судових витрат, пов’язаних із проведенням експертиз.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».