Білорусь кличе українців у свої ліси: ДПСУ попередили про небезпеку

0
Білорусь кличе українців у свої ліси: ДПСУ попередили про небезпеку
Білорусь заявила про готовність у спрощеному режимі пропускати українців до прикордонних лісів для збору грибів та ягід. Йдеться про територію заказника «Ольманські болота» у Брестській області та пункти пропуску «Мутвиця», «Хінічев» і «Селище».

Про це пише РБК-Україна.

Втім, у Державній прикордонній службі України наголосили, що кордон із Білоруссю залишається небезпечною зоною. Там діють обмеження, встановлені мінно-вибухові загородження та триває посилення інженерних укріплень.

Речник ДПСУ Андрій Демченко назвав ініціативу Білорусі спробою «задобрювання» на тлі її підтримки Росії у війні проти України. За його словами, жодних змін на кордоні не буде, доки Мінськ не припинить співпрацю з державою-агресором.

У прикордонній службі закликають українців не ризикувати та пам’ятати про загрози, які існують на білоруському напрямку.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2026. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».