Депутати Луцькради підготували звернення щодо обстрілу посольства

3
9
Депутати Луцькради підготували звернення щодо обстрілу посольства
Депутати Луцької міської ради звернулися до вищих правоохоронних органів з проханням розслідувати обстріл польського посольства.

Таке рішення прийняли на сесії Луцької міської ради у середу, 29 березня.

Депутати дискутували щодо тесту звернення – одні хотіли вказувати, що обстріл – це дії зі сторони агресора, інші – пропонували не називати винних до закінчення слідства.

Зокрема, депутат Павло Данильчук зазначив:
«Всі говорять про російський слід. А ми у своєму зверненні цього не вказуємо. Мені вже дзвонять, кажуть, що це зробили заробітчани, які не отримали візи».

Він запропонував додати у звернення інформацію про депутати сприймають такі дії як чергову провокацію спецслужб країни-агресора – Російської Федерації.

Натомість депутат Микола Дендиберін сказав, що до завершення слідства не варто вказувати, хто винен. А Андрій Покровський взагалі зазначив, що такими словами вони нівелюватимуть роботу СБУ:
«Давайте дамо правоохоронцям розібратися, щоб вийшло неупереджене розслідування. Хай дадуть заключення, а тоді ми підготуємо ще одне звернення», - запропонував він.

А Григорій Пустовіт запропонував це звернення надіслати містам-побратимам у Польщі, щоб пояснити ситуацію.

«Нам треба запевнити їх, що це дії Російської федерації, що це агресор хоче посварити дві дружні держави», - підтримав його Данильчук.

В результаті висловили думку, що Президент вже вказав на російський слід у луцькому теракті, тож у зверненні не варто «боятися» такого припущення.

Більшість депутатів підтримала звернення з внесеними доповненнями
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
9

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А в мене версія - це робота укропа. Владу силою взяли.- незадоволених багато. Можливі качелі там всякі, акції. Можуть назад власть забрать. А так - теракт, водять в Луцку надзв.стан, нагонять мусарви і смершів - і всьо - двіжух небуде і укроп на коні.
Відповісти
А кому з українців сподобався створений у 2016 р. поляками антиукраїнський пропагандистський фiльм про Волинську трагедiю 1943 р., ану признавайтеся? Напевно, серед тих, хто коментував, переважають фанати цього фiльму??? Згадайте ще, як правосек у 2013 р. розчавив яйце на плечах польського президента у Луцьку коло костелу. Це теж напевно велика любов до польщизни?
Відповісти
31 липня 2012 року "Gazeta Polska Codzienna" вперше оприлюднила новину про те, що польське консульство у Луцьку "кришувало" проституток, незаконно робило для них шенгенськi вiзи, й бували випадки, коли жiнок з Волинi через мережу фiктивних фiрм переправляли за кордон начебто на хорошу роботу домогосподарками, виховательками, прибиральницями, а реально дiвчат примушували ставати проститутками. Фактично, було утворено злочинний ланцюг, через який проституток переправляли не лише у Польщу, а й у Нiмеччину. За даними преси, у цьому ланцюгу важливу роль грав не лише генеральний консул у Луцьку Марек Мартинек та наближенi до нього працiвники спецслужб, що охороняли консульство, але й гуманiтарнi фонди та структури, частина з яких була пiд крилом у єпископа Маркіяна Трофим’яка, колишнього ординарія Луцької дієцезії РКЦ, у цей же час усунутого з кафедри. 10 серпня 2012 року настала очiкувана розвязка, генеральний консул Мартинек та 8 його колег з консульства було усунуто за "порушення в процедурі видачі віз". Волиняни, не забувайте про цю кривду! Кого ви беретеся захищати?
Відповісти

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні