Незвична порада від медиків проти мігрені

0
6
Незвична порада від медиків проти мігрені
Люди, які страждають на мігрені, потребують консультації психіатра.

Нове дослідження, проведене в Університеті Торонто, виявило, що пацієнти з мігренню страждають на тривожні розлади частіше, ніж ті, у кого немає мігрені, - пише Експрес із посиланням на Science World Report.

Медики підкреслюють, що чоловіки з мігренню стикаються з тривожним розладом вдвічі частіше.

У дослідженні брали участь 2200 канадців, які страждають на мігрені, і майже 20000 здорових добровольців. Фахівці оцінювали стан психічного здоров'я учасників. Дослідники виявили тривожний розлад у 2% добровольців без мігрені і 6% учасників з мігренню.

Чоловіки з мігренню виявилися більш схильні до тривожного розладу порівняно з жінками.

Вчені припускають, що у чоловіків з мігренню ризик тривожного розладу вище через те, що вони рідше приймають знеболювальні.

Симптоми мігрені призводять до розвитку тривожного розладу.

Медики підкреслюють, що пацієнти з мігренню вимагають особливої серйозної уваги. Такі люди можуть мати проблеми зі психічним здоров'ям, зокрема страждати на депресію і тривожні розлади.

Також вчені радять направляти пацієнтів з мігренню до психіатрів.

На мігрені страждають близько 36 мільйонів американців, і мільйони людей в інших частинах світу. Це стан, при якому пацієнт страждає на інтенсивний і болісний головний біль. Також при цих станах спостерігаються сенсорні симптомі - сліпі плями, спалахи світла, нудота, блювота, поколювання в руках і ногах, чутливість до світла і звуку.

Медики відзначають, що терапія мігрені має включати й зміни способу життя, зокрема, здоровий сон, регулярні фізичні вправи, правильне харчування, достатнє вживання води, необхідно також максимально уникати стресових ситуацій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні