Лучани назвали свої вимоги, як боротися зі смородом

1
10
Лучани назвали свої вимоги, як боротися зі смородом
Луцьку міськраду зобов’язали розповісти громаді про те, як споруджується каналізація на Вересневому та забезпечити охорону фільтраційних полів Гнідавського цукрового заводу, щоб уникнути несанкціонованих скидів.

Таке рішення прийняли на громадських слуханнях, що відбулися в середу, 2 серпня, у Палаці культури мікрорайону Вересневе.

У громадських слуханнях на тему смороду взяло участь 213 лучан. До слова, ініціативу проведення такого заходу підтримало понад 4000 мешканців: таку кількість підписів зібрали під час організації слухань.

На заході були присутні мешканці мікрорайону, представники міської та районної влади, Гнідавського цукрового заводу та ТОВ «БІО ПЕК», у чиїй власності перебувають фільтраційні поля.

На заході був присутній в.о. мера Григорій Пустовіт. В президії - активісти, заммераа Костянтин Петрочук, депутат Ігор Поліщук
На заході був присутній в.о. мера Григорій Пустовіт. В президії - активісти, заммераа Костянтин Петрочук, депутат Ігор Поліщук

Загалом у результаті громадських слухань прийняли резолюцію із 9 пунктів, яку направлять на розгляд міської ради.

Зокрема, учасники звернулися до депутатів з наступними тезами:

1. Ознайомити з діючими підприємствами 5 категорії складності за ДБН на сайті міськради та ознайомлювати в майбутьньому населення з початком роботи таких підприємств у Луцьку, для забезпечення громадян інформацією про можливі шкідливі наслідки такого виробництва.

2. Ознайомити на сайті міськради та в газеті «Луцький замок» з проектом будівництва каналізації мікрорайону Вересневе та термінами виконання робіт з її спорудження.

3. Звернутися в Держпродспоживслужбу щодо проведення замірів атмосферного повітря на вміст шкідливих домішок (в дні та години, коли смердить). В місячний термін поінформувати громадськість на сайті міської ради.

4. Забезпечити охорону в місцях доступу на поля фільтрації. Про прийняті заходи поінформувати громадськість на сайті міськради.

5. Дослідити відповідність меж санітарної зони для ТОВ «Біопаливно-енергетична компанія» санітарному законодавству України, в місячний термін поінформувати громадськість через публікацію на сайті ради.

6. Заборонити скидати фекальні відходи на поля фільтрації Цукрового заводу.

7. Заборонити скидати барду (відходи від виробництва біоетанолу) ТОВ «БІО ПЕК».

8. Взяти до уваги, що громадскість не проти законної діяльності ТОВ «БІО ПЕК».

9. Поінформувати на громадських слуханнях про ефективність каналізації (чи вирішилась проблема смороду) після проведення мережі на Вересневому.

Зауважимо, пункти про заборону зливати на поля фільтрації фекалії із помешкань Вересневого та барду із заводу запропонував директор ТОВ «БІО ПЕК» Юрій Проник. Так само з його ініціативи було внесено тезу про те, що мешканці не проти законної діяльності заводу з виробництва біоетанолу.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
10

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Зверніть увагу, що дозвіл видано на будівництво заводу біопек в селі Рованці, а побудували в середині цукрового заводу. Власники заводу обдурили тих хто видав дозвіл. А тепер дурять всіх нас.
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні