Кому заважає спати «Бандерштат»
05 серпня, 2017, 14:08
26
21Фестиваль українського духу "Бандерштат-2017" триває вже другий день.
Хоч територію Рованців заполонили тисячі поціновувачів фестів, не всі місцеві мешканці у захваті від дійства. Для когось "Бандерштат" - місце відпочинку та гордість Волині, а для інших - чергова причина поганого сну та головний біль.
Однією з перших висловила своє невдоволення Vira Novak у пабліку "Наш Луцьк" у Фейсбуці:
Скільки днів буде фестиваль Бандерштат. Він тільки розпочався, а музика ввечері вже дістала(((
Активні користувачі соцмережі почали активно коментувати її пост, висловлюючи власні думки з приводу "Бандеру".
***
Муся Україночка:
Знову в зоопарку у тваринок буде нервовий зрив...і всім пофіг..в квартирі волає так, що голова болить. А як у когось похорон і такий звук на всю катушку- це вже неповага з цією непродуманою організацією.
***
Ірина Трофімчук:
Та це капец,я на балці живу і то заснути неможу через те гупання
***
Tetyana Chernykh:
Сплю з відкритим вікном...бо та жара замучила... живу в районі тц Слон.. заснути не можу...такі баси...ніби у сусідів зверху сабвуфер бахкає. Дурдом!
***
Ліана Жениленко:
Я живу біля 26 школи....Нічого не чути - вікна навстіж....Що Ви чуєте? Аж дивно....
***
Оксана Баран:
Зауважила, що цьогоріч із Рованців краще чути, ніж минулого року із парку. Ми тут на вулиці восьмомарта на 4-му поверсі розбираємо слова пісень! Не кажу вже про репліки виконавців "Дякуємо!" і "Слава Україні!" Не бурчу. Музику сприймаю спокійно. Не заважає.
***
Самсонова Лена:
В аптеці купіть беруші в вуха і спіть спокійно.) Мені в Рованцях дуууже добре чути ....колискову з Бандерштату)
***
Ліана Жениленко:
Раз у рік фест.... Нічого страшного....Можна і потерпіти...
***
Елена Шелкович:
От чомусь мені здаться, що якби в парку відбувався коецерт класичної музики, ще й благодійний, то всеодно знайшлись би всепропальщики, яким все не так. Хороший фестиваль, що приваблює у наше місто туристів. Потерпіть трішки і все буле добре.
***
Оксана Баран:
Н-да... Раз на рік проводиться у цьому славному гОроді (чи все-таки горОді) щось пристойного рівня, гостей приїхало чимало, грошей трохи у нашому місті залишать, а тут таке несамовите бурчання! Тихе болото куди звичніше... його і заслуговуємо!
***
Lesia Iarmoliuk:
Я живу на Дубнівській, мені зовсім не заважає!) Планую через 2 хвилини спати! Згідно режиму!)))
***
Anastasia Tesliuk-Abram:
І це пишуть молодь. Певно майбутні сємкоїди на лавочках з анекдотіа
***
Світлана Світлана:
Хватить нити, класний фест. Раз в рік можно і потерпіти. Для нервових беруші продабться в вуха закладайте!
***
Юрий Тонконоженко:
Поміняйте квартиру біля кладовища, там тиша...
***
Таня Байбула:
Прекрасний фестиваль,для молоді,для України!!!!
***
Roman Glyniuk:
можна голосніше? на Струмівці погано чути
***
Ліана Жениленко:
У футбол грають кожні два тижні на стадіоні. Так, це не о 23 годині, але теж крики ультрас і т.п... Концерти на стадіоні і біля Порт Сіті на рік по декілька разів... Останній концерт біля Порт Сіті був нещодавно, я живу поряд: і ВВ чули, і інші групи.... І все відбувається...А тут на полі, навіть не у Луцьку, раз на рік фест - і стільки жовчі...Я розумію, що, звісно, є незручності... Думаю, ще й спека лучанам надокучає, тому багато негативу. Але вчора, наприклад, крім музики, на гутірках послухати можна було цікавих людей відомих, фільми подивитися та і подихати...А ще класний краєвид, вежі Луцького замку. Будьмо трохи добрішими, огляньмося навкруги.
Хоч територію Рованців заполонили тисячі поціновувачів фестів, не всі місцеві мешканці у захваті від дійства. Для когось "Бандерштат" - місце відпочинку та гордість Волині, а для інших - чергова причина поганого сну та головний біль.
Однією з перших висловила своє невдоволення Vira Novak у пабліку "Наш Луцьк" у Фейсбуці:
Скільки днів буде фестиваль Бандерштат. Він тільки розпочався, а музика ввечері вже дістала(((
Активні користувачі соцмережі почали активно коментувати її пост, висловлюючи власні думки з приводу "Бандеру".
***
Муся Україночка:
Знову в зоопарку у тваринок буде нервовий зрив...і всім пофіг..в квартирі волає так, що голова болить. А як у когось похорон і такий звук на всю катушку- це вже неповага з цією непродуманою організацією.
***
Ірина Трофімчук:
Та це капец,я на балці живу і то заснути неможу через те гупання
***
Tetyana Chernykh:
Сплю з відкритим вікном...бо та жара замучила... живу в районі тц Слон.. заснути не можу...такі баси...ніби у сусідів зверху сабвуфер бахкає. Дурдом!
***
Ліана Жениленко:
Я живу біля 26 школи....Нічого не чути - вікна навстіж....Що Ви чуєте? Аж дивно....
***
Оксана Баран:
Зауважила, що цьогоріч із Рованців краще чути, ніж минулого року із парку. Ми тут на вулиці восьмомарта на 4-му поверсі розбираємо слова пісень! Не кажу вже про репліки виконавців "Дякуємо!" і "Слава Україні!" Не бурчу. Музику сприймаю спокійно. Не заважає.
***
Самсонова Лена:
В аптеці купіть беруші в вуха і спіть спокійно.) Мені в Рованцях дуууже добре чути ....колискову з Бандерштату)
***
Ліана Жениленко:
Раз у рік фест.... Нічого страшного....Можна і потерпіти...
***
Елена Шелкович:
От чомусь мені здаться, що якби в парку відбувався коецерт класичної музики, ще й благодійний, то всеодно знайшлись би всепропальщики, яким все не так. Хороший фестиваль, що приваблює у наше місто туристів. Потерпіть трішки і все буле добре.
***
Оксана Баран:
Н-да... Раз на рік проводиться у цьому славному гОроді (чи все-таки горОді) щось пристойного рівня, гостей приїхало чимало, грошей трохи у нашому місті залишать, а тут таке несамовите бурчання! Тихе болото куди звичніше... його і заслуговуємо!
***
Lesia Iarmoliuk:
Я живу на Дубнівській, мені зовсім не заважає!) Планую через 2 хвилини спати! Згідно режиму!)))
***
Anastasia Tesliuk-Abram:
І це пишуть молодь. Певно майбутні сємкоїди на лавочках з анекдотіа
***
Світлана Світлана:
Хватить нити, класний фест. Раз в рік можно і потерпіти. Для нервових беруші продабться в вуха закладайте!
***
Юрий Тонконоженко:
Поміняйте квартиру біля кладовища, там тиша...
***
Таня Байбула:
Прекрасний фестиваль,для молоді,для України!!!!
***
Roman Glyniuk:
можна голосніше? на Струмівці погано чути
***
Ліана Жениленко:
У футбол грають кожні два тижні на стадіоні. Так, це не о 23 годині, але теж крики ультрас і т.п... Концерти на стадіоні і біля Порт Сіті на рік по декілька разів... Останній концерт біля Порт Сіті був нещодавно, я живу поряд: і ВВ чули, і інші групи.... І все відбувається...А тут на полі, навіть не у Луцьку, раз на рік фест - і стільки жовчі...Я розумію, що, звісно, є незручності... Думаю, ще й спека лучанам надокучає, тому багато негативу. Але вчора, наприклад, крім музики, на гутірках послухати можна було цікавих людей відомих, фільми подивитися та і подихати...А ще класний краєвид, вежі Луцького замку. Будьмо трохи добрішими, огляньмося навкруги.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі:
- Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
- Сьогодні
- 18:56 Відома тарологиня назвала рік завершення війни в Україні
- 18:43 Чи можна починати важливі справи на Івана Купала: у церкві дали відповідь
- 18:29 «Тесла» на автопілоті влетіла в будинок: загинула жінка
- 18:14 Україну накриє аномальна спека: названі дати
- 17:55 Чи можна викидати трудову книжку після оцифрування: відповідь ПФУ
- 17:42 В Україні популярний овоч подешевшав на 13%
- 17:28 В Україні вперше за 70 років зафіксували унікальне явище
- 17:13 Помер військовий з Волині
- 16:54 На заході України у річці знайшли тіло 13-річного хлопця
- 16:41 Путін зробив низку заяв про війну в Україні та мирні переговори
- 15:53 В Україні можуть різко підвищити штрафи за перевищення швидкості: назвали суми
- 15:40 На Волині чоловіки незаконно виробляли тютюн: вилучено 6 тонн сировини
- 15:26 Біля села на квадроциклі трагічно загинула 17-річна дівчина
- 15:11 На Волині водій мікроавтобуса на смерть збив військового та втік: його не покарали
- 14:52 Українці отримують електронні листи від імені суду: попередження про небезпеку
- 14:39 У Луцьку люди масово потрапляють до лікарень через спеку: деталі
- 14:25 Лікарі закликають українців залишатися вдома: що сталося
- 14:10 Українці скаржаться на «АТБ»: у чому причина
- 14:00 Електрокар зі США у 2026: чи лишився він вигідним після повернення ПДВ
- 13:51 Українці отримають надбавку до пенсії у розмірі 40% від прожиткового мінімуму
- 13:38 Стало відомо, чи повернуться графіки відключень світла через спеку
- 13:24 РФ готується до захоплення українського міста: названо напрямок
- 13:09 Поповнити банківську картку, як раніше, тепер не вийде: українцям змінили правила
- 12:50 ШІ спрогнозував, якими будуть відносини між Україною та Польщею після скандалу
- 12:37 На Волині військового засудили до 5 років ув’язнення: що сталося
- 12:23 Спецслужби попередили про появу нового небезпечного ШІ: про що мова
- 12:08 Українці отримають на свої картки Ощадбанку по 500 гривень
- 11:49 На заході України п’яний військовий спричинив смертельну ДТП: деталі
- 11:36 Україну накриють грози і дощі: які регіони зачепить негода
- 11:22 Чоловік посеред вулиці застрелив 34-річного поліцейського
- 11:07 Українців закликали терміново купити важливий пристрій за 1200 гривень
- 10:48 Бензин може подешевшати до 55 гривень за літр: назвали умову
- 10:35 На Волині авто врізалося в дерево: загинула 28-річна водійка
- 10:21 У Луцьку працівник ТЦК показав дивний жест пасажирам маршрутки: що це було
- 10:06 Коли закінчиться війна в Україні: з'явився новий прогноз
- 09:47 США закликали Росію якнайшвидше укласти мирну угоду з Україною
- 09:31 У Луцьку з Волинської ОВА терміново всіх евакуювали: що сталося
- 09:20 Про це покупці «АТБ» навіть не здогадуються: про що мова
- 09:05 В українців можуть забрати субсидії: у чому причина
- 22 червня
- 23:28 День принесе приємні новини: гороскоп на 23 червня для всіх знаків Зодіаку
- 22:40 Ці дві звички перед сном можуть повільно руйнувати ваше здоров'я
- 22:11 Як легко заснути у сильну спеку: назвали простий спосіб
- 21:38 Рослини, які категорично заборонено садити біля дому: вони можуть нашкодити
- 21:09 Чи можна християнам святкувати Івана Купала: відповідь священника
- 20:17 Чоловіки з цими іменами найбільше схильні до економії
- 19:38 Туалетний папір допоможе позбутися комарів у будинку
- 19:14 Спортивного тренера звинуватили у згвалтуванні та катуванні жінок
- 18:57 В Україні чоловік до смерті побив 75-річну жінку
- 18:44 Землетрус у Криму: чи варто чекати серйозних наслідків для інших регіонів України
- 18:28 На заході України після укусу комахи раптово помер молодий хлопець
- 18:13 Місцеві жителі отримали сповіщення про напад інопланетян
- 17:56 В Україні фіксують нашестя комах: що про них відомо
- 17:43 В Україні може подешевшати пальне: на скільки впадуть ціни
- 17:27 У селі трагічно загинула 35-річна жінка
- 17:12 На війні загинув волинянин, який більше двох років вважався зниклим безвісти
- 16:55 Стало відомо, чи відмовиться Путін від Криму
- 16:42 На Волині чоловік після бійки підпалив чуже авто
- 16:11 Українцям можуть заблокувати картки ПриватБанку: у чому причина
- 16:00 Книги, які допомагають побудувати довірливі стосунки з дитиною
- 15:54 У Луцьку чоловік жорстоко побив знайомого металевою трубою
- 15:41 На Волині чоловік зібрав майже 5 кілограмів бурштину: як його покарав суд
- 15:25 На заході України через небезпечну хворобу померла 8-річна дитина
- 15:10 У Львівській області заборонили рух транспорту
- 14:53 На заході України помітили рідкісного птаха: як він виглядає
- 14:40 Курс долара в Україні може зрости до 47 гривень
- 14:24 Під загрозою велике місто України: названий напрямок
- 14:09 В Україні подорожчали популярні продукти: актуальні ціни
- 13:52 Помер народний депутат України
- 13:39 У Луцьку чоловік залишив сусідів без газу: деталі інциденту
- 13:23 У селі біля зупинки підірвалися люди: є загиблі
- 13:08 Волиняни залишаться без світла на два дні
- 12:51 Українці можуть втратити пенсію по інвалідності
- 12:38 Чи зросте тариф на газ для українців найближчим часом
- 12:22 Українці 60+ отримають по 10 тисяч гривень
- 12:07 Українцям кожного місяця будуть доплачувати до пенсії по 650 гривень
- 11:50 Стало відомо, чи можуть росіяни усунути Путіна від влади
- 11:40 Енергоефективність у будівництві: як поліуретанова піна допомагає заощаджувати на опаленні
- 11:37 На Волині авто злетіло з дороги та перекинулося: є травмовані
- 11:21 Що у Білорусі буде атакувати Україна: відповідь майора ЗСУ
- 11:06 Українців закликали позбутися популярної банкноти євро
- 10:49 До +33 градусів та грози: якою буде погода в Україні цього тижня
- 10:36 У Луцьку на Дубнівській зіткнулися два авто: є постраждала
- 10:20 На Світязі у чоловіків перевіряють документи: у чому причина
- 10:05 На Волинь насувається небезпека: попередження на найближчі години
- 09:48 На Волині жінка, яка збила пішохода, уникла покарання
- 09:35 Місто на Волині залишилося без води: у чому причина
- 09:19 Зеленський дав Білорусі тиждень: що буде далі
- 09:04 Раптово помер військовий лікар з Волині
- 21 червня
- 19:30 День, який може багато змінити: гороскоп на 22 червня для всіх знаків Зодіаку
- 18:41 Що робити при зустрічі з ведмедем: поради фахівця
- 17:55 Масштабна перевірка пляжів на Волині: де безпечно купатися
- 17:20 Хвиля екстремальної спеки накриє Європу: яка температура буде в Україні
- 16:47 Волинська трагедія знову в центрі уваги: чого вимагають поляки від України
- 16:18 Українцям пояснили, як отримати гроші замість частини відпустки
- 15:46 Дитину терміново госпіталізували: водій Volkswagen наїхав на шестирічного хлопчика
- 15:12 Моторошна знахідка на переїзді: у Володимирі виявили тіло чоловіка
- 14:51 Телець, Рак і Козоріг: хто найчастіше псує собі життя зайвими переживаннями
- 14:19 У Луцьку чоловік одягнув балаклаву і в під'їзді напав з кулаками на поліцейського?
- 13:50 Українці тримають вдома сотні мільярдів гривень готівкою
- 13:15 Чому одна й та сама малина коштує у 20 разів дорожче в супермаркеті


А кому заважає - чешіть на свої дачі і там слухайте хто як травив жука і в кого вкрали арматуру.
P.S. Який м...дак придумав такий місток для такої кількості людей?
а хто їх там бачив нехай піде і ще раз придивиться, бо може привиділось трохи......
Ви критикуєте а що можете запропонувати натомість?????? можливо підемо усім луцьком у "штунди" то не будемо музики слухати.......
Такі фестивалі потрібні для молоді......
А музику чути добре хіба що у напрямку куди повернута сцена, а біля "Слона", чи ще десь можна почути хіба що музику із відкритих вікон машин.....
А можливо давайте заборонимо проводити футбольні матчі, та інші концерти на вулиці бо комусь одному заважає????????????