Аварія у центрі Луцька: бус збив велосипедиста

6
3
Аварія у центрі Луцька: бус збив велосипедиста
У Луцьку мікроавтобус "Опель Віваро" збив 22-річного велосипедиста.

Дорожньо-транспортна пригода сталася у п'ятницю, 13 квітня, на проспекті Волі, неподалік магазину "Знання", - пише Інформаційне агентство Волинські Новини із посиланням на очевидців.

Виклик у швидку надійшов о 17:45.

На місце події виїхали медики та поліцейські.

Як повідомила речниця патрульної поліції Волині Ольга Бузулук, водійка 1989 р. н. не пропустила на пішохідному переході 22-річного велосипедиста.

У результаті ДТП велосипедист отримав тілесні ушкодження.

Теги: дтп
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я з яких пір велосипедиста треба на пішоходному переході пропускати?
І чого він там їхав?
Відповісти
Тут важливо, чи велосипедист їхав по переході чи зпішився і вів велосипед поруч. В першому випадку неправий велосипедист, в другому - водій. Хоча я більше ніж впевнений, що мав місце перший варіант.
Відповісти
Велосипедист їхав дуже швидко і летів у ліву сторону буса
Відповісти
Велосипедист рухався у напрямку центра міста ,водій Віваро по зустрічній смузі зробив маневр повороту не пропустивши учасника руху! Пішохідний перехід був за 5 метрів від повороту і ніякого відношення до аварії не має.на машині чітко видно в правому боці вмятину на капоті та царапини посередині автівки! Водій призначення вину та постраждалий іде на зустріч!
Відповісти
Велосипедист влетів у ліву сторону машини через праву перелетів
Відповісти
Розбита ліва фара бусу
Відповісти

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».