Як живуть у палатках на Світязі. ВІДЕО

0
-3
Як живуть у палатках на Світязі. ВІДЕО
Намет замість будиночка, спальний мішок - замість комфортного ліжка. Тисячі туристів щороку їздять на Світязь та оселяються у наметовому містечку. Кажуть, шукають не комфорт, а насолоду від спілкування з природою.

"В кімнатах ми живемо вдома. А сюда приїжджаєш тіпа побути на природі, воздухом подихати. Якось воно ну веселіше", - каже відпочивальник Володимиржурналістам 12 каналу.



Цьогоріч наметове містечко оновили. Його обгородили парканом, поставили шлагбаум і тимчасове приміщення для працівників. Також пробурили дві свердловини, замінили туалети та встановили десять душових кабін, альтанки.

"Я віддаю перевагу палаткам. Чому? Не знаю, так мені більше подобається. Поспати на постелі я й вдома посплю, а тут більше в палатці подобається. Красіво, нормально все. Одне тільки, що зауваження зробив би, що біля туалетів нема освітлення. Ночью темно і як мені, допустім, то нічого, а жінку треба з фонаріком проводити", - розповідає відпочивальник Богдан Вітвілюк.

На пляжі поставили кабінки для переодягання, лавочки та рятувальний пост.

За словами директорки Шацького національного природного парку Марії Христецької, у пріорітеті було - зустріти сезон без усього старого, страшного та поломаного.

Нині наметове містечко біля села Світязь займає сімнадцять гектарів. У найбільш спекотні дні тут розбивають навіть до 400 наметів. За один невеликий потрібно заплатити 20 гривень, ще стільки ж - за стоянку легкового автомобіля. По 30 гривень за великий намет і бус, за автобус і будинок на колесах - 40 гривень.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні