«На таксі дешевше заїхати, ніж на швидкій», – незвичані історії луцького таксиста

0
-1
 «На таксі дешевше заїхати, ніж на швидкій», – незвичані історії луцького таксиста
Лучанин Олександр розповів про тонкощі роботи таксистом.

Чоловіку 29 років і таксує він вже 2 роки, пише ІА Волинські новини.

«На таксі вже «катаюсь» понад 2 роки. Робота і цікава і чимось небезпечна, бо коли їдеш на виклик, невідомо, хто може на тебе очікувати. Бували випадки, коли серед пасажирів траплялися неадекватні люди. Однак, якщо потрібна допомога – завжди можна звернутися до колег, і вони ніколи не залишать у біді.

Натомість, буває дуже багато цікавих позитивних людей. Є такі, від яких прямо віє позитивом, але є й такі, які не хочуть заводити будь-якої розмови взагалі. Окрім того, існують й так звані «люди-вампіри», проїхавшись з якими, відразу відчуваєш себе «вижатим лимоном».

Робота таксиста - це якоюсь мірою робота психолога. Колеги розповідали, що був випадок, коли чоловік прийшов, сів у авто і просто захотів поговорити, бесіда тривала близько півгодини. Клієнт виговорився, розрахувався і пішов собі. А ще буває, що викликають таксі в інші міста - зокрема в Рожище, аби відвезти хворого в лікарню. Виявляється, на таксі дешевше заїхати, ніж на швидкій, бо, як виявилось, у Рожищі пацієнта змушують заправляти карету швидкої допомоги за власний рахунок», - каже Олександр.

Довідково:

22 березня – Міжнародний день таксиста. Саме в цей день в 1907 році на вулицях Лондона з’явилися перші автомобілі, оснащені спеціальними лічильниками. Лондонські візники назвали лічильник «таксіметр» – від французького «такс» («плата»), і грецького «метрон» («вимір»). З того часу індивідуальний міський транспорт почали називати таксі, а перевізників – таксистами. Перші лондонські автомобілі таксі були зеленого і червоного кольорів. Жовтий колір, який ми вважаємо традиційним для цих машин, з’явився з легкої руки Джона Хертца, засновника компанії Hertz Corporation. Беручи старі автомобілі в рахунок сплати за нові, заповзятливий американець перефарбовував старі машини в жовтий колір і використовував їх як таксі. Природно, такі яскраві автомобілі легко було помітити на вулицях міста, і пізніше практику перефарбовувати таксі в жовтий колір взяли за правило майже всі подібні компанії. А жовтий стане класичним кольором таксі для всього світу. Ще одним відомим символом таксі став візерунок у вигляді шашечок. Згідно з однією з версій, перший шашковий візерунок з’явився в 20-х роках минулого століття на машинах американської компанії, яка запозичила їх з гоночної символіки. Він повинен був привертати увагу клієнтів і підштовхувати їх до думки про швидкість пересування.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні