Полк «Азов» відзначає п'яту річницю з дня заснування. ВІДЕО

3
3
Полк «Азов» відзначає п'яту річницю з дня заснування. ВІДЕО
5 травня 2019 року свій перший п'ятирічний ювілей відзначив добровольчий полк "Азов".

Це лінійний підрозділ спеціального призначення у складі військової частини №3057 Східного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, який в далекому 2014 році встав на захист України від російських окупантів. Про це пише gazeta.ua.

У 2014 році під керівництвом Андрія Білецького (на даний момент — лідер політичної партії "Національний Корпус", народний депутат) у м. Маріуполь, як батальйон Патрульної служби міліції особливого призначення Міністерства внутрішніх справ України, з'явилися перші бійці спецпідрозділу "Азов", які незабаром стали відомі під прізвиськом — "чорні чоловічки".

На момент створення у спецпідрозділі налічувалося 56 осіб добровольців і 4 одиниці вогнепальної зброї на всіх. Велика частина добровольців вперше мали справу з військовою технікою, тому навчання і спецвишкіл проходили в польовому режимі. У вересні 2014 року підрозділ було розгорнуто в полк, а в листопаді 2014 року — переведено до складу Національної гвардії України.

Фінансування батальйону спочатку здійснювалося виключно волонтерами. Завдяки зусиллям екс-командира — Андрія Білецького, який згодом залучав нові джерела фінансування, на сьогодні, основними джерелами фінансування і постачання полку технікою — є приватні пожертвування, підтримка волонтерського руху, благодійні фонди та допомогу бізнесменів. На підтримку полку в містах України регулярно проводяться благодійні концерти.

Сьогодні полк "Азов" — один з найбільш боєздатних військових підрозділів в Україні, з найвищим рівнем забезпечення сучасною екіпіровкою, амуніцією і всім необхідним для виконання службових обов'язків.

За час свого існування, добровольці полку "Азов" брали участь у багатьох збройних конфліктах на сході України, зокрема: в протистоянні в Маріуполі, боях за Іловайськ, боях за Широкино, боях за Мар'їнку, у блокаді Криму з боку України.

Варто відзначити, що під командуванням першого командира Андрія Білецького, "Азов" здійснив єдиновірний стратегічний контрнаступ українських військ на протязі всієї АТО — Павлопіль-Шірокінскую операцію, коли було звільнено 6 населених пунктів, були взяті під контроль стратегічні широкинські висоти, що унеможливило обстріл Маріуполя російсько-терористичними формуваннями.

Відзначимо, що в полку "Азов" бувають складні дні, адже станом на кінець 2018 року "Азов" нарахував втрату 35 воїнів. Про присутність загиблих бійців символізують щити з висіченими позивними, які уособлюють давню військову традицію. Кожен щит протягом року зберігається в підрозділі, а далі — переходить до найкращих друзів загиблих. Таким чином вдається підтримувати особливі братерські й родинні стосунки між однополчанами.

До привітань добровольчого полку "Азов" також приєдналася послідовники — активісти політичної партії "Національний корпус". Між полком і Нацкорпусом існує єдина ідеологія, заснована на таких цінностях: патріотизм, рівноправність, братерство, справедливість.

Представники політичної партії "Національний корпус" заявляють, що нині, азовці й ветерани "Азова" — це фундамент, на якому створювалася та розвивається політична сила Нацкорпуса. Активісти запевняють, що їхня політсила — це сила яка збирає в себе представників багатьох громадських організацій, ветеранів інших підрозділів, і громадян країни, небайдужих до її майбутнього.

Теги: армія, азов
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Большинство из нас перестали смотреть телевизор , так как интернет источники дают больше правдивой информации и можно выбирать кого читать, а кого нет.
Но в последнее время основная часть СМИ подает искаженную информацию, поэтому приходится перебирать очень аккуратно . В поисках хороших СМИ я наткнулся на 2 хороших источника: ukr-life.com.ua и sylnaukraina.com.ua.
Рекомендую и Вам выбирать только качестенные новостные источники чтоб не остаться обманутым.

Кстати, совсем недавно прочитал полезную новость, которая относится к каждому из нас:
https://sylnaukraina.com.ua/finansy/socialna-dopomoga/dorodovye-i-poslerodovye-vyplaty-rabotayushhim-i-nerabotayushhim-v-2021-godu-v-ukraine.html
Відповісти
Друзья, я последние несколько лет от слова совсем не смотрю ТВ!!! И считаю его Злом, так как вся информация подается так как нужно руководству страны. А мы это потребляем.
В последнее время все больше смотрю Ютуб и выискиваю там информацию по крупицам. А так же ищу независимые новостные сайты, которые подают информацию более независимо, такие как Радио свобода или myukraina.com.ua.
Выбирайте и читайте информацию, отсеивайте нежелательные, перебирайте источники и только тогда Вы сможете найти полезную новость.
Кстати недавно прочитал очень интересную статью, которая касается каждого из нас:
https://myukraina.com.ua/kalendar/yubilei-pisatelej-i-poetov.html
Відповісти
Многие из нас перестали смотреть TV, так как интернет источники дают больше честной информации и можно выбирать кого читать, а кого нет.
Но в последнее время основная часть СМИ подает неправдивую информацию, поэтому приходится перебирать очень тщательно. В поисках хороших СМИ я наткнулся на 2 качественных источника: ukr-life.com.ua и sylnaukraina.com.ua.
Рекомендую и Вам отбирать только качестенные новостные источники чтоб не остаться обманутым.

Кстати, совсем недавно прочитал полезную новость, которая касается каждого из нас : https://sylnaukraina.com.ua/kalendar/magnitni-buri-v-serpni-2018-roku.html
https://sylnaukraina.com.ua/prognoz/prognoz-pogody/pogoda-na-traven-2018-roku-v-ukra%d1%97ni.html
https://sylnaukraina.com.ua/finansy/tarifu/prozhitkovij-minimum-z-1-travnya-2018-roku.html
https://sylnaukraina.com.ua/kalendar/vsogo-robochix-dniv-u-2019-roci.html
https://sylnaukraina.com.ua/vidpochynok/novyj-rik/narodni-prikmeti-na-novij-rik-2017.html
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні