Молоді українські винахідники завоювали золоті медалі на конкурсі в Сінгапурі

2
1
Молоді українські винахідники завоювали золоті медалі на конкурсі в Сінгапурі
В Сінгапурі учні Малої академії наук України завоювали чотири золоті медалі на Глобальному конкурсі інновацій AIGC−2019.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу МАН.

Юні винахідники представляли не просто теоретичні розробки, але проекти, які мають прототипи й можуть бути повноцінними стартапами. Зокрема, кращою інновацією визнано мультифункційний пристрій для незрячих “HelpyEyes” львів’янина Дмитра Лопушанського. Прилад дозволяє людям з вадами зору визначати кольори, рівень освітленості й перешкоди поблизу.

Також високо оцінили ще один винахід для незрячих − механізм оптимального пристрою для читання шрифтом Брайля Софії Петрушин. Перевагою її механізму над конкурентами є його ефективність та низька ціна, що зробить брайлівський дисплей доступним кожному.

Крім того, вищою відзнакою нагородили Назара Поночовного за сервіс, який автоматично підбирає музику до відео. Для цього був створений штучний інтелект, який навчався гармонійно поєднувати відео з музикою на самих успішних фільмах і відеороликах. ”

“Учениця МАН Ольга Харасахал, крім “золота”, здобула абсолютну перемогу − нагороду “Кращий з кращих (Best Award Trophy)”. Її метод виявлення метастаз на ранніх стадіях онкозахворювань вже не перший рік успішно застосовується в Маріупольському онкодиспансері. Ольга працює волонтером в госпіталі та з 14 років допомагала воїнам АТО в Маріуполі”, − йдеться в повідомленні.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Друзья, я последние несколько лет вообще не смотрю ТВ!!! И считаю его Злом, так как вся информация подается так как нужно руководству страны. А мы это хаваем.
В последнее время все больше смотрю Youtube и выискиваю там информацию по крупицам. А так же ищу независимые новостные сайты, которые подают информацию более независимо, такие как Радио свобода или myukraina.com.ua.
Выбирайте и читайте информацию, отсеивайте ненужные, перебирайте источники и только тогда Вы сможете найти полезную новость.
Кстати недавно прочитал очень интересную новость, которая касается каждого из нас:
https://myukraina.com.ua/novosti/tabel-ucheta-rabochego-vremeni-2017-dlya-ukraine.html
Відповісти
Многие из нас перестали смотреть TV, так как интернет источники дают больше правдивой информации и можно выбирать кого читать, а кого нет.
Но в последнее время большая часть новостных источников подает искаженную информацию, поэтому приходится искать очень аккуратно . В поисках хороших СМИ я наткнулся на 2 хороших источника: ukr-life.com.ua и sylnaukraina.com.ua.
Рекомендую и Вам выбирать только качестенные новостные источники чтоб не остаться обманутым.

Кстати, совсем недавно прочитал полезную новость, которая относится к каждому из нас: https://sylnaukraina.com.ua/finansy/pensiya/minimalna-pensiya-z-1-serpnya-2018-roku.html
https://sylnaukraina.com.ua/vidpochynok/data-provedennya-dnya-yevropi-v-ukra%d1%97ni-u-2017-roci.html
https://sylnaukraina.com.ua/vidpochynok/derzhavni-svyata/derzhavni-svyata-ukra%d1%97ni-na-2019-rik.html
https://sylnaukraina.com.ua/vidpochynok/derzhavni-svyata/data-provedennya-dnya-prapora-v-ukra%d1%97ni-u-2017-roci.html
https://sylnaukraina.com.ua/kalendar/skilki-zh-dniv-bude-u-2017-roci.html
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні